büyük kalçalı olmanın dezavantajları

benim böyle kalçam olmadığı için bilmiyorum. yine büyük ve yuvarlak kalçalı arkadaşların bu konudaki deneyimlerini bekliyorum.
ayi sozlukte, koskoca gotlu, koca ayilarin oldugu bu amk sozlugunde, bu basligin bos kalmasi olacak is degil gercekten. baslik algortimalari ile oynaniyor sanirim. dava edecegim hepinizi. yoksa kesin yazardi birisi bu basliga.
büyük kalça devavantaj değildir asla
mesela futbol oynarken götünüzü dayadığınız rakip defans oyuncusunu paralize edebilirsiniz. ben halı saha maçlarında hep yaparım bunu. her babayiğidin harcı değildir.
aklıma gelen tek dezavantaj karşımdaki erkeğin beni gerçekten ben olduğum için mi yoksa götüm büyük olduğu için mi sevdiğidir.
kimi büyük kalçalar penisin köküne kadar girmesini engeller garip pozisyonlara girmek zorunda kalırsınız.
mevsimlerden yaz ise ve bir yerde çok oturmuşsam kalktığım zaman terlemiş olması diyebilirim. bide izi çıkıyo of. birlikte vakit geçirdiğim kişilere baktırıyorum eğer iz varsa etrafa bakıp acaba bana bakıyorlar mı diye düşünüyorum. büyük popolu olmak büyük ter izi demek. bide şey otobüste felan oturunca yanımdakiyle fazla samimi olmak zorunda kalıyorum, hiç haz etmediğim bir şey. ne o öyle yapış yapış.