campbell

kendisi hoşgelmiştir.

naomi campbell de olabilir. sol campbell de.
yorumlarının alnı olsa da öpsem... fikirlerini harika bir şekilde ifade ediyor. umarım daha çok okuma fırsatımız olur, senin gibilerin sayısı artar da istifade ederiz. sevgiler.
bunun kafasındakilerin pek çoğu gibi kendi bastırdığı ve kabullenemediği ve açığa çıkmasından korktuğu eşcinselliği nedeniyle ona buna pembe götlü diyen ama kendini toplumda güvenceye almak için kendi pembe götünü ırkçılığa dayamış ve sürekli hakaret ederek sert görünmeye çalışan bir ezik. bir zavallı.
cihangir solcusu yazarları kudurtmuş, haklı olan yazardır. you go girl!
eşcinselliğimi bastırmış falan değilim, aksine 14 yaşından beri bütün topluma unabashedly açık bir hayat yaşadım. lisede bir erkeğe onu sevdiğini söyleyebilen nadir gaylerdenim. açıkçası türkiye toplumunun gaylere yukarıdan bakabilecek bir yönü yok, çünkü yukarıda değiller. komik bir şekilde yukarıda bahsedilen stereotipteki kamyoncuları savunan da ben değilim, sizsiniz.

neyse, eşcinseller üzerine olan makalemi de çöpe atayım, ayı sözlük şizoları kamyoncu olduğumu falan zannediyor, hahaha. sayenizde dersimin syllabusına paradox of tolerance'ı da ekleyeyim de azıcık kültürlensinler.