caner çalışır

az önce çoklu organ yetmezliğinden yoğun bakımda olduğunu okudum güzel adam, inşallah ciddi bişey olmaz ve iyileşir, sempatim vardır kendisine
durumu epey kötüymüş. demet akalın biraz evvel instagram hesabından bildirdi.
ölümüyle homofobikleri yine ayaklandırmış fenomen.

kokain çekiyormuş da ölmüş falan. adam daha önce günlerce uyutulmuştu. ayıp ya atarken falan da destekli atın. bu kadar mı nefret ediyorsunuz. gencecik bir insan ölmüş yok her gün zaten şu kadar insan ölüyor, yok bilmem ne.

yaptığınızın tek sebebi homofobi veya kıskançlık.

caner'i takip etmezdim. kerimcan, samet vs takip etmiyorum. ama çok üzüldüm. 31 yaşındaymış. bu yeterli üzülmek için.
çok gençti.üzülmemek elde değil.kerimcan ile birlikte yaptıkları newyork gezisi sonrasında barcelona'dan sıkılmaları,arabistan'daki halleri gülmekten yarılmamıza neden olabilecek vineları ile kendisini sevenleri güldürecek çok şey bıraktı arkasında.
benim birebir çalıştığım ve oturup konuşma fırsatını elde ettiğim,ciddi anlamda insan iyisi,koruyucu,kollayıcı ve abi/abla olarak sizi hep destekleyecek biriydi.umarım dinince dinleniyordur.
sosyal medyada kendi eşcinselliğini kabullenememiş insanların,ne kadar kötü ve içlerinin pis olduğunu gösterdikleri bir shitfest'e döndü.sadece genç bir insanın arkadasından bu kadar nefret kusulmasını kaldıramıyorum.umarım hakeden hakkettiğini yaşamadan ölmez.
kendisini sosyal medyadan tanıyorum. özünde nasıl biridir bilemem. ancak kimse bu denli hakareti hak etmez. rahmeti bol olsun.
sanırım 10 sene önce okan bayülgenin programına hakan kakız ile katılmışlardı. ara sıra sosyal medyada videolarını görüyorduk. bi zararını, kötülüğünü görmedik. daha 31li yaşlarda veda etmesi üzücü. umarım rahat uyursun. aklımız da 190 boyunda naif, sevgi dolu birisi olarak kalacaksın.
gerçekten çok üzüldüm. kerimcan ile dargın gitmelerine de ayrı üzüldüm. arkadaşım dediği insanların ölümünden sonra instagramda bir tanecik hikaye olarak yer alması ardından o insanların günlük eğlence, reklam vs. lerine devam etmesi hem şaşırttı hem de üzdü. yazık...
takip etmediğim, tanımadığım bir medya fenomeni. ama ölümü nasıl koydu anlatamam. sonradan baktım videolarına. içim yandı. nasıl hayat dolu, neşeli, güzel bir insanmış. her ölüm erkendir ama bu da çok çok erken oldu, yazık oldu. ışıklar içinde uyu canercim.
güldü geçti geldi gitti
halen ölüm haberinin etkisi altındayım. hala arkasından küfür edip gülenleri görmeye dayanamıyorum.
öldüğünü yeni öğrendiğim kişi. gencecik yaşında hayata erkenden gözlerini yumması ne kadar kötü.

bazen hayat bir lütuf gibi geliyor. sevenlerine sabırlar dilerim.
çok tanımıyordum ama genç ve neşe dolu biri gibiydi paylaşımlarına bakıldığında. ölümü buruk ve yanlız oldu. işte bu üzücü.