ciwan

  • /
  • 6
sözlükteki edebiyatçı yazarların aksine daha dan dun daha doğaçlama ve günlük ağızla yazan yazar.yazılarını okurken , 'vay amk! adama bak sdasdasd' şeklinde güldüğüm çok olmuştur.hep yazsın , aylevye.
kabede şeytan taşlanılan ortamdaki şeytana koyulasıdır.
feminenlerin dostu, sözlüğün çıplak savaşçılarından.
yeni profil resmiyle önce fena halde tırsıtmış, sonra gülmekten kırıp geçirmiştir beni.. tembel hayvan seni...
sevgili konusunda tam bir p sikopat paratoneri. şeytan tüyü var ama hep yanlış yerlere dikiyor tüyünü haspam.
suskunun konuşan, dile gelmiş halidir öyle söylim. çok fena takipteyim adamım *
1. enteresan tivikır avatarı ile sigara içirdiği civcivin aklımdan gitmediği yazar.*

2. sorgulayan yazar.*

3. ciddili-eğlenceli olabilen yazar.*

4. mahallenin bakkalinin kocasi tarafından da esaslı surette bir adam olduğu tarafıma bizzat anlatılmış olan yazar.*

5. mutlaka birinin uhdesinde sağlam bir yer ettiğini düşündüğüm yazar, böylelerini boş bırakmıyorlar. "keşke ayaklarına taş bağlayıp içime atsalar." diyeni mutlaka vardır bence.*

6. sanırım elektrikler kesilecek ve devamını getiremeyeceğim ancak burda yazmak isted

pony slaystation sayesinde tanıdığım yazar. 1.nesil yazar olmasına rahmen ilk zirvesiymiş. * ne çektin sen bee *
ilk zirvesinde yakalayıp tanışıverme şansı bulduğuma sevindiğim, eğlenceli yazar kişisi. başım ağrıyor bahaneleriyle uydurarak kahve falı bakıp, üstüne para istiyor, aman uzak durun diyeyim.
*tekila daveti bekleniyor.
tahmin ettiğimden çok daha uysal ve uyumlu biri. tanışmayı çok isteyip nihayet tanıştıklarımdan biridir. bu arada tosunuma ve bana bakmış olduğu kahve falları için de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. yeniden biraraya gelebilmek ümidiyle.
en çok tanışmak istediğim yazarlardandır.
çakmağını istediğimde karşılığında benden sigara talep eden ticari zekası keskin müteşebbis ruhlu yazar. o da semt bazında benim gibi varoşun dilberi imiş. esprili, sözü dinleniyor; sıkılmak falan mümkün değil. ayı sözlük üç yaşında zirvesinde, bu kez tam anlamıyla tanıma fırsatım oldu iyi de oldu.
kafamda canlandırdığım ciwan görüntüsünü yerle bir eden yazar. anam ne bileyim ben kara kuru bir şey canlandırmıştım. sohbeti hoş kendisi hoş yazar. daha sık görebilmek ümidiyle.
nancy'yi fazlasıyla sevdiğinden haberdar olmam üzerine hemen işe koyulup gönlündeki payitahta yakışır bir ajram şarkısı tevcih etme gereği hasıl olan yazar. umarım bu bağımlılıkta kliplerinde yer alan taş gibi esmer yağız beylerin bir payı yoktur. ya da vardır yahu direkt olsun hatta.*

(bkz:#195410)girisiyle allak bullak olan kafamı rahatlatmış, moralimi düzeltmiş, fark edemediğim şeyleri fark etmemi sağlamış şinobidir. her biji ciwan!
konuşması olsun duruşu olsun içimi açan, uzun zamandır görmediğim ve tekrar bir araya gelmek istediğim aşırı sempatik sinir hücreli yazar. bir atraksiyon olsa da tekrardan bir araya gelsek.

aklımda onla ilgili "sen ilk kıvılcımı yolla ben buraları yakarım nan" şeyleri var tabi bir yazar arkadaşım olarak.*
hakkaten de nikinin anlamı gibi yakışıklı ve güzel girileri olan bir fanidir kendisi...
karakterinin de civanmert olduğunu düşünüyorum...
ne diyelim kapanış cümlesi olarak? allah sahibine ve sözlüğümüze bağışlasın!
galiba sanırsam kadıköy'de marketi olan yazar. aynı zamanda tabelacı amca yanlış anlamış olmalı ki "ciwan" yerine "civan" diye yazmış.
  • /
  • 6