cumhurbaşkanı ve bir kısım sanatçının aşırı eğlenceli sınır gezisi

çalgı, çengi, uçakta göbek dansı, şarkı türkü tonlarca selfie. baya eğlenmişler. magazin haberlerinin de 1 numaralı gündemi oldu. yorumsuz!

https://twitter.com/kingofsivas/status/9...
eğlenceden yıkılmışlar resmen, eğlendikleri her hallerinden belli oloor. resimlere baktım ama hiç sanatçı göremedim. sanatçının ne işi olur hükümetle iktidarla yalakalıkla! yalnız şaka maka iyi yaşlanmış ha, zor yürüyor. bülent ecevit'e gülüyorlardı ama kendileri daha beter olacak gibi. o değil de neyi kutlamışlar onu anlayamadım.
yemin ederim ebru gündeş daha karakterli çıktı hepsinden. kocamı kurtarın diye yanaşmadı cebeye. neyse bu da geçer. bazıları, cebe ahir dünyaya göç ettiğinde beraberinde götüreceği şarkıcılardan oluşma bir grup işte. şu saatten sonra ancak tükürmek için bakılır yüzlerine.
kırkıncı yıl lise mezuniyet buluşması gibi eğlence olmuş.yaş ortalaması 60 civarı. malum nedenlerden dolayı üniversite olamazdı zaten.tedavülden kalkmaya yüz tutmuş politikacı ve şarkıcıların gündem olmak için bu yöntemlere başvurması üzücü.gençlerin önünü açmalılar.
askerlere moral olsun diye gittiler kendileri eğlendiler. ben orada asker olsam moralim bozulurdu. bunların çocukları komutanlarına gider yapar ya da çürük alır gitmez ben burada hayatımı kaybedebilirim diye. yazık.
kişiler aynı şarkılar farklı.

megri megriyaylalar;

açılım sırasında tsk nın karşında duran zihniyet şimdi tam r ye takıp biz canım tsk ya bayılıyoruz demesi kadar çelişkili olmamıştır...dalkavuklar