cüneyt özdemir

5n 1k nın başarılı ve yakışıklı program yapımcı ve sunucusu.
twitterda iticilikten ölmekte olan, altı boş bir özgüven ve kendini beğenmişlik kumkuması.
son dönem gazeteci yazarlar arasında en eğreti duranlardandır.
bundan 2 hafta önceye kadar cidden twitterda baymıştı, şu sıralar biraz olsun toparladı gibi. programlarında da bazen çok ilginç ve alakasız sorular sorabiliyor. adamın tarzı bu, böyle sevelim diyorum.
twitterda bebeklerden sıkça bahseden programcı.

baba mı oldu ne?
nedense bu adamda devamlı bir ıkınma ifadesi vardır o kadar kasıntı duruyor ki, bana devamlı bu çağrışımı yapıyor.
ali ağaoğlu nun maslak 1453 projesiyle ilgili kurcalamalarda bulunan gazeteci, sunucu. hükümet yanlısı olduğunu düşünenlere de şöyle bir yazı yazmıştır. http://www.tumkoseyazilari.com/yazar/cuneyt-ozdemir/09-11-2012-otosansurlu-bir-yazi.html
burun deliklerinin aşırı derecede büyük olması bir yana objektif olmayı omurgasız gazetecilik yapmakla karıştıran londra sakini. halbuki medyaya ilk düştüğünde çok severdim. iğrenç tweetleri ve berbat yazılarıyla liberal sularda yüzüyor şimdilerde. sevenlerine allahtan sabır diliyorum...
rte tarafından, "böyle adamlara nasıl yazı yazdırıyorsunuz) denilerek patronuna şikayet edilmiş radikal gazetesi yazarıdır. bu tehditten sonra epey bi tırsmış, ancak tehdit çok aleni yapıldığı ve epeyce tepki topladığı için yerini koruyabilmiştir. sanırım cüneyt özdemir, gelinlere mesaj vermek adına kulağı çekilen kız rolünü oynamıştır bu olayda.
liselerde zorunlu osmanlıca dersi mevzusuna 24 ayar külçe altınla cevap vermiş:
az önce çok güzel konuşmuştur.

fatih'te namaz çıkışı yaklaşık iki bin kişilik bir grup iki saat boyunca hilafet istiyoruz diye yürüyüş yapmışlar ve kendilerine polis tarafından hiçbir müdahale olmamış.

bu haber üzerine;

"öğretmenler, öğrenciler, madenciler, doktorlar vb. yürüyüş yaptığında değil iki saat, iki dakika bile izin verilmiyor. düşünce özgürlüğü gereği hilafet isteyenlere de saygı duyulabilir. ama hilafetin hiçbir zaman gelmeyeceği bu güzel ülkede, bu davranış demokrasinin ruhuna fatiha okumaktır." demiştir.

videosunu da bulursam paylaşacağım.
tanıdığım bir çok kadının arzuladığı bana itici gelen sağlam düşünen konuşan adam.
haber sunarken masasında gökkusağı renkli kupasını oldukça beğeniyorum. kendisini de beğeniyorum açıkçası. konuşurken (yani okurken) sıkça hata yapsa da bu aralar türkiye'deki en iyi ana haber sunucularından biri.
habercilik hayatında 25 yılını devirmiştir.
kanal d ana haber bültenini artık sunmayacak olan başarılı gazeteci ve televizyoncu.
bence fena halde gideri olan bir arkadaşımız. elbette söz basın sektörüne geldiğinde, mirgün cabas adlı taşlar ötesi arkadaşımızın yerini kimse tutamasa da, bu adam da gayet hoş bence. yanılmıyorsam mehmet turgut bunun güzel ve seksi fotolarını çekmişti, böyle ıslak tshirtlü falan, pek bi seksi gelmişti gözüme. islak tshirt olmyadabilir, ama böyle bi üstüne yapışmış bişiler vardı, o zaman demiştim işte vay be adam daşmış diye.

bir de 2001 yılı civarında ilk televizyona çıktığı yıllarda, programının kapanış müziği olarak le vent nous porterayı çalmıştı, ilk defa onun programında dinlemiştim bu büyülü şarkıyı klibiyle, sırf onun için de ayrı bir yeri vardır benim gözümde. romantik erkekim benimmm
ekrem imamoğlu ile yatıp kalkan zat. "ne yazık ki böyle birine oy veriyorlar, verecekler de" diyor. ekrem başkan kadar rte eleştirdin mi? 18 senedir ülke başındalar. başkan'a salladığın gibi ona ve partisine sallıyor musun? ufak tefek de olsa eleştiriyorsundur da acaba "ne yazık ki..." ile başlayan sözler diyebiliyor musun?
ne yapsam da iktidara yaransam diye kafa yoran kıç yalayıcı. sanki ülkeyi ekrem imamoğlu yönetiyormuş gibi kafayı ona takmış.
https://streamable.com/jg4kog
dinlemediğim izlemediğim şahıs. mehmet ali birand'ın yetiştirdiği biri ama onunla hiç alakası kalmamış. birand olsa ne derdi kendisine acaba.