dayanıklı pasif arayan insan

sabaha kadar temalı uzun metrajlı filmine başrol oyuncusu arayan aktiftir. deneyimli olması istense de dar mı sorusuyla test edilir, uygunsa tadı çıkarılır, kıçına tekme vurulunca '' ne kaşardı be '' diye etiketlenir.
evladiyelik kullanacaktır. bir yastıkta kocayacaklar sanırım. iyi biri olsa bari. tabi pasif kişisi bir ömür dayanır da aktif kişisi ömür boyu kaldırabilir mi o var işte!
pasif bulmuş bir de dayanma gücü mü arıyor helal olsun.
"sadece benim olacaksın uleyyyn" diye nutuklar atıp yatakta fos çıkan aktifin repliğidir. kendisinde ya erken boşalma vardır ya da sertleşme sorunu. ve yahutta başka bir sorun mutlaka vardır. erkekliğe bok sürmemek adına yapılan son çırpınışlardır bunlar. süreç daha sonrasında "ben sana yetmiyor muyum?" şeklinde söylemlerle devam eder.
dayanıklı masif arayan, ev düzen gayle karıştırılmamalıdır.
ya ben de anlamam bu uzun uzun sikişleri. neyi ispat etmeye çalışıyorsun ki? çok ve inanılmaz ve dayanılmaz bir erkek olduğunu mu? tamam peki en erkek sensin, hadi git şimdi ve dönme arkanı yoksa sikerler.
aklını koca sikiyle bozmuş ve muhtemelen sikmekten başka bir becerisi olmayan... dayanıklı pasif nedir yaw, dayanıklı ev aleti gibi. insan lan karşındaki! cop, balta sapı falan sok istersen. yuhhh!
ayı yavrusunu severken öldürürmüş misali, seksin sonucunda cinayetten hapse girmesi muhtemel insan.
hayır yani kendisi sanki taramalı tüfek, darbeli matkap ya da hilti falan ya kendine dayanıklısını arıyor. gerizekalı. yani git gel sırasında ulaşabileceğin max hız 15 cm/sn neyin derdindesin anlamadım ki.
yüksekten uçup hayal kırıklığı yaratmaları en sık görülen durumdur.
genellikle performansı 10 ila 15 dakika sürse öpüp başına konulacak insan. iddiaları görsen tavana vurur, icraate gelir "yorgunluktan" olsa gerek bi dahakine kalır... geçiniz. çok duyduk bu lafları... bir de en az beş posta garantisiyle gelip ilk postadan sonra "canım artık istemiyor yeaa" modu vardır...