dutchbear

yeni yazarımız. aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)
vatanını , milletini seven yazar .

burda türklere faşist diyorlar yavrum , aldırma .
avrupa'da yaşayıp türkiye'deki olaylar hakkında klavye delikanlılığı yapanlardan. böyle milliyetçi ve faşistleri çok gördük biz. höt desen al sana göt derler. sakin ol ve klavyeni yavaşça yere bırak.
faşist, ırkçı bir yazar. neden hala uçurulmadı anlamıyorum. pkk sempatizanı insanlar bile bunun yanında medeni kalıyorlar. bu nasıl bir kafadır? nasıl bir beyindir? nerde beslenmiş nerde yetiştirilmiş ki böyle bir kafa yapısı kazanmış anlamıyorum. neden hala uçurulmadı ki?

2-3 kişi eksik yazalım ama ırkçı bir ortam olmasın. zaten bize de bu yakışır.
yazılarına bakınca türkçeyi sonradan ya da doğru düzgün bilmeyen birinden öğrendiğini düşündüğüm yazar. her gün bolca kitap vs okuyarak bu durumu düzeltir. böylece belki milliyetçilik, ırkçılık, objektif olmak gibi konseptleri cümle içinde doğru yerde kullanmaya bile başlayabilir.
kişisel haklara saldırı niteliğinde açık hakaret ve küfürlü ifadeler kullanmadığı sürece, özgürce yazma hakkına sahip çıkılması gereken yazar.
anadolu ve demokrasi aşkına!
datça'dan yazdığına inandığım yazar.
(bkz: hello papa)
aklıma ekşi sözlükteki şu başlığı getiren yazar.

(bkz: norveç'te yaşayıp da akp'ye oy veren 909 kişi)

ayı sözlükteki karşılığı için (bkz: yurtdışında yaşayıp akp'ye oy veren seçmen)
(bkz: ak parti ibnelerin oyuna muhtaç değildir)
(bkz: lgbti birey olup akp'ye oy vermek)
(bkz: akplilere göre eşcinselliğin olmamasının gerekmesi)

not: özünde iyi insandır. türkiye'ye geldiğinde empati kurup düşüncelerini değiştirecektir.
açık ve seçik söylüyorum;

hunharca istek ve arzuyla, bana pasif olmasını istediğim yazar!

edit: sabaha kadar da 10 posta garantisini veriyorum.
yurt dışında yaşayıp vatanını sevdiğini söyleyen yazar. o konuda şüphemiz yokta ağır ve zırıl ak troll olmasaydı iyiydi, tuzu kuru ipne
hollanda'da hiçbir baltaya sap olamadığı için, süper egosunu bir şekilde tatmin etmek amaçlı sözlüğü trolleyen yazar. ha, bir de eklemeden yapamayacağım; lütfen türkçe öğren bir ara. *
vatansever bir yazar olduğu izlenimini bırakan yazar. birazcık daha ince düşünerek yazsa tadından yenmez.
kocaman zenci rapçi şapkasıyla zirvedeki dikkatleri üzerine çeken, taa hollandalardan kalkıp ankaraya gelmiş gelmişken de zirveye katılayım demiş yazar. bir ara türkiyeye kesin dönüş yapmayla ilgili düşüncesinden bahsetmeye kalktığında sevgili padreyle gözlerimizi kocaman kocaman açıp neden diye sorup cevap vermesine fırsat bile vermeden kendi fikirlerimizi söylesek de kendisi için en doğru kararı vereceğine eminim. tanıştığıma memnun oldum...
4. ankara zirvesinde tanıştığım yazar. çok güzel sohbetimiz oldu. önceleri aksanını sorun ettiğini söyleyerek pek konuşmadı. halbuki türçesi çok güzel, aksanı da çok sempatik ve hoş. erken ayrılmak zorunda kalıp da kendisiyle daha fazla sohbet edemediğiim için cidden üzüldüm.
  • /
  • 2