efkan ala'nın eşcinsel evlilik yorumu

"insanlığın helakı zombi kıyametiyle olcak bi kere tmm mı" şeklinde kezbanlaşarak cevap verdiğim yorum. hassasım bu konuda üstüme gelmeyin.
efkan ala'yı "lut" bara götürmek istiyorum*
lgbti cinayetleri ve lgbti intiharlarının artmasına sebep olan eşcinsel aday göstermiyoruz cümlelerine benzer bir haberdir. fakat bir yandan da ısırılmak, yalanmak, ilahi aşk yaşamak, kocalardan daha farklı hisler yaşatmak hoşlarına da gitmiyor değil bence. oy verin gitsinler.
okumadım bile,okumak için beynimi yormak ihtiyacı hissetmedim,insanın bir konu üzerinde,görüsü,görüşü olması için o konu ile ilgili tarafsız bir araştırması,analizi,yorumu,fikir yürütmesi için bir vizyonu olması gerekir bence..
ciddiye alınacak mevzu değil
ulan lut kavmi olmasa neye sığınacaklar, neye tutunacaklar, tutturmuşlar bir lut kavmi lut kavmi, ne zaman eşcinsellik konuşulsa başka argümanları yok. üstelik araştırmadan soruşturmadan iç yüzünü bile bilmeden. dangalaklığın beyinsizliğin cahilliğin darlığın bu kadarı... bunlar bu gerizekalılıkla cennete gireceklerse, ben onlarla aynı cennete bile gitmek istemem...
ya bak gene yükseldim, bu adamlar, her gün beden diye taşıdıkları o enkaz yığını içinde nasıl yaşıyorlar? ağır gelmiyor mu hiç içlerinde organ yerine beton taşımak? ya da aynaya baktıklarında nasıl beğenebiliyorlar kendilerini, ya onlarla birlikte yaşayan/yaşamak zorunda olanlar nasıl dayanabiliyorlar, mesela efkan ala'nın karısı böyle bir adamla nasıl evlenebilmiş? nasıl beğenebilmiş? nesine vurulmuş vs. yani. bu insanlar bu anlamsız ağırlıkta bedenleri ve 21 gram ruhlarıyla nasıl yaşayabiliyorlar?