ekolojik seks

"insan doğada çözünen bir varlıktır" düsturundan yola çıkılarak oluşturulmuş cinsel birleşme türü, seks akımı, bedensel mukavemet. eskimiş, arkaik outdoorcu sevişgenlerden türediği öne sürülse de, aslen 2000'lerin sonlarında iyiden iyiye görünür kılınan organik dünyanın biricik aktivistleri tarafından icra edilmektedir.
radikal bir duruş olarak konumlandırılabilecek ekolojik seks, anaakım fanfinfoncular için hayalkırıklığı yaratabilecek katı kurallara sahiptir.

- cittaslow da cittaslow/ seferihisar da seferihisar!: yani istanbul, ankara gibi tez canlı şehirlerde sekse hayır! izmir karaburun bile kurtarmıyormuş, aldığım duyumlara göre.
- slowfood!: yemeği yavaş yemekle olmuyor, o güzelim kıllı göbek deliklerimize koyduğumuz zeytin taneleri %100 organik olmalı, meme uçlarımıza sürdüğümüz bal kars'tan, siirt'ten gelmeli. hamburgerciler, dünya bu yönde seyrediyor, üzgünüm bedbahtım, ama böyle işte.
- gymlere hayır!: üzerine antep fıstığı serptiğiniz baklava dilimli göbekleriniz rafa kalkıyor. bu kuralı ayı hareketinden aşırdıkları belli, siz giderken biz geliyorduk ekoseksçiler!
- doğa dostu seks oyuncakları!: bu darbe bdsmcilere. icat çıkarıyorlar, yeminlen!
- başlıca içeceğimiz döl!: her mide kaldırmayabilir, ama hayat bazılarına güzel.
ekolojik hassasiyetle doğayı kurtarmaya çalışan bilinçli insanların en yeni gayretlerinden biri gibi sanki.
zamanında birçok çevre koruma örgütüne katkı yapmış birisi olarak, destekliyorum bu tür yeni akımları.
ama, bazen sanki e...in şeyine su kaçırılıyor gibi bir hisse kapılıyorum nedense.
çünkü, çözüm, dünya ekonomik sisteminin temeli olan " kapitalizm"in terbiye edilmesinden veya tümüyle yıkılmasından geçiyor.
sekse gelince, seks zaten yeterince içgüdüsel ve doğal bir yapıya sahip.
birbirimizin vücutlarıyla çıplak bir biçimde sevişiyor ve birbirimizin içine bile girip çıkabiliyoruz gerçekten. bu süreçte, doğal olmayan malzemelerin kullanılmaması önemli. hem zaten o tür malzemelerin fazla kullanıldığını da sanmıyorum. dolayısıyla, erotik malzeme kullanarak sevişenler bilinçlenmeli ve kapitalizme hizmet eden fuzuli fantezilerden vazgeçmeli, diyerek noktalayabilirim...
çevreye zarar verici etmenlerin kullanılmadığıvazelinsiz, kaydırıcısız, prezervatifsiz seks. en sağlıklısı.