ekşi sözlük

  • /
  • 6
interaktif sözlüklerin ilki, lideri. zirveleriyle, etkinlikleriyle, katılımcılığıyla apayrı o apayrı. onun bir parçası olmayı seviyorum.
2.nesil yazarıyken politik içerikli sapına kadar doğru bir entry yüzünden şutlayan organizasyon. şimdi geldiği yere bakarsak her işte bir hayır vardır ne isabetli sözdür demek lazım kendi adıma.
zirvelerinde büyük keyif alıyorum. her türlü etkinlikleri var. basketbol, tenis, futbol, sinema, sanat, fotograf, müzik, konser. keşke daha çok vaktim olsa da daha sık katılabilsem.
an itibarıyla yazarlığım uçurulmuş sözlüktür. şu anda ne yapsamda giriş yapamıyorum profilime. sebebini anlayamadığımdır. hani uçurulma sebeplerine baktığımda yazdığım entrylerde zaten hassas olduğum konulardan. bu konuda da bir hatam olmadığına eminim fakat anlam veremiyorum. tam bir muamma. *
yazdığım ilk iki entry yüzünden uçurulduğum sözlük. kızmam gerekirken kızamıyorum. seviyorum ben ekşiyi.
bir türlü yazarlık mertebesine erişemediğim, sonradan uğraşmaktan vazgeçtiğim, duruşu olan ve ciddi kamuoyu yaratan bir güç haline gelmiş sosyal medya aracı.
bugün aldığım mail ile bünyesine katıldığımdan dolayı mutluluk duyduğum interakrif sözlük.
3 martta taksim clinic club de 13. yaşını kutlayacak olan interaktif sözlük. zirvede çıkacak gruplar henüz açıklanmamış.
birkaç sene öncesine kadar sık sık girdiğim bir sözlüktü. her zaman ilginç şeyler vardı. ayrıca bir konu araştırmak için de idealdi.

şimdi nadiren bir şey araştırmak için giriyorum ve hemen terk ediyorum. solda ilgi çeken başlık yok. güncel olaylara yaklaşımı hurriyet ve haber vaktim okuyucu yorumlarının kırması. pek çok başlık aslında forum. sol taraf ilgisiz, alakasız, kişisel başlıklarla dolu....

gider de gider bu. hal bu ki ne severdim bir zamanlar...
yazar olmaya bu kadar yaklaşmışken gece gönderdiği maille* beni dumura uğratımış sözlük
2 yıldır yazar olduğum oluşum.
bu sözlükten bir çok yazar burada da yazıyor. lakin orada ayı sözlük başlığına yazmaktan çekiniyorlar.

(bkz: mahalle baskısı)
nedese her okumak istediğimde iç sesimin '' fularım nerde amk'' diye bağrındığı interaktif sözlüktür.
bugün itibariyle * 12 moderatörünün istifa ettiği internet fenomeni. eski görüntüsünden uzaklaşmış yavaş yavaş inci sözlük kıvamına gelmiştir. seviyesizlik dizboyu,küfürler havada uçuşuyor. sonu hayrolsun diyorum
bugün itibariyle beta versiyonuyla açılıyor artık. şahsen beğenmedim alışacağımı da sanmıyorum, sayfanın en alt sağından her zamanki 'ne basarak eski haline dönüş yapılabilir.
yazarı olmayı bir kez deneyip, başaramadıktan sonra kasmayıp, okuyucusu olmayı tercih ettiğim en baba sözlüktür.
  • /
  • 6