elin hamile kalması

mastürbasyona alet olan ellerin*, ahirette kişiye hesap sormak için, hamile kalıp, dile gelmesiyle sonuçlanan olay.
http://www.sozcu.com.tr/2015/gunun-icind...

(bkz: mastürbasyondan sonra beni seviyor musun diyen el)
şaşırtmayan bir '' erkek '' düşüncesi. erkekler o inanılmaz etkili penisleriyle kimi isterlerse sikeceklerini, nereye dokunsalar onlardan bir iz kalacağını düşünürler. hatta ceketini attıklarında bile hamile bırakacaklarını düşünecek kadar etkili hayal gücüne sahiptirler. hayatlarını adeta hızla nesli tükenen insanı döllemeye adamışlardır.
şaşırtmayan bir '' erkek '' düşüncesi. erkekler o inanılmaz etkili penisleriyle kimi isterlerse sikeceklerini, nereye dokunsalar onlardan bir iz kalacağını düşünürler. hatta ceketini attıklarında bile hamile bırakacaklarını düşündürecek kadar etkili hayal gücüne sahiptirler. hayatlarını adeta hızla nesli tükenen insanı döllemeye adamışlardır.
din tüccarlığı yapan din yoksunu tv ve benzer yayın organlarından çıkan haberlere bir örnek daha diyebiliriz. hangi kafayı yaşıyorlarsa bende o kafadan bir tane istiyorum, hamile kalması için oral yaptıracağım.

(bkz: ağızın hamile kalması)
(bkz: mücahid cihad han)
hocam ardı ardına 3 kere asılıyorum üçüzlerim olur mu??
ülkenin ve toplumun cehalet alanında geldiği müthiş düzeyin en güncel göstergesidir!
bilimsel bir ifadeyle, "cehalet"in "cesaret"e tecavüz etmesi sonucu oluşan "rezalet"in, islamcılık katalizörüyle reaksiyona girmesi nedeniyle açığa çıkmış kokuşmuş bir gazdır böyle bir beyan!
artık gaz maskesini, sadece polislerin saldırıları için değil, sözde islamcıların cehalet bombalarına karşı bir savunma aracı olarak da kullanmak farz, caiz ve sevap olmuştur!!
gece gece beni yaran diyalogtur.ulan bu millet bin yıldan fazladır şu dini öğrenemedi gitti.boş beleş adamlara hoca,şeyh,şıx diye tapar oldular.yaptıkları bi nanede yok aslında.islama göre zina ve diğer günahlara girmemek için mastürbasyon helaldir.bunu kaç yüzyıl önce söylemişler yazmışlar.lakin modern ve aptal türk tipi müslümanlar kuranı okumak yada fıkıh alimlerin kitabını okumak yerine maç izler gibi bu gereksizleri izliyorlar.sorsan onlardan müslümanı yoktur.israil ameriga falan müslümanaları öldürüü diye muhabbet açıp durular facede kınarlar falan.lakin kendine müslüman diyen bu tipler peygamberin hayatını kuranın bırak türkçe mealini arapçasını dahi okuyamazlar.arapça telefuzun ne kadar önemli olduğunu bilmez.namaz kılarken ayetleri yanlış okur dinden çıkar ama ona göre içi önemlidir.
ay tiksindim wallahi bunlardan açıp kuranı okumaz beynini çalışıtırmaz bu şarlatanlara inanır.
şimdi boşalan adamların elleri hamile kalıyorsa akla süper bottom kardişler de ahirette hamile kalacaklar mı sorusunu aklıma getirtti
prezervatif kullanarak bertaraf edilebilecek sıkıntı. büyütmeyin, korunun. **