emine erdoğan'ın first lady olması

nasıl kasılıyodur şimdi varyaaaa. aaayyhhh havalar bi milyon.. gece de bunu şerefine vermiştir sayın cumhur başkanına. konu komşu hayırlı olsuna geldiler de geç kalktılarsa da bu gece verir kesin.
her şeyin mümkün olduğunu gösterdiği için hayallerime format attım.
rte'nin başbakan olduğu ilk senelerde bu kadın evindeki polis korumalardan birinden özel istekte bulunmuş ve o polis isteği yerine getirmemiştir . bunun üzerine emine erdoğan o polise ,siz bizim yediğimiz etlerin kemikleriyle beslenen köpeklerimizsiniz , nasıl istediğimi yerine getirmezsiniz diye hakaret etmiştir . olay üzerine polis memuru emine erdoğan hakkında şikayette bulunmuştur lakin bu şikayet işleri tam tersine çevirmiş ve polis memuru açığa alınmıştır . demem o ki , o gün bunları yapan emine erdoğanın bugün neleri yapacağı tahmin bile edilemez .
1980 sonrasında tüm doğal yapısına tecavüz edilerek yok edilen türkiye demokrasisinin geldiği son noktayı gösterir.

(bkz: öyle saça böyle tarak)

sonuç: bir ülkede, demokrasinin, tüm sivil kurumları ve aydınları dışlayarak, bilgelik ve hakkaniyet açısından düşük düzeydeki kesimlerin hile ve para ile yükseltilerek gerçekleşmesi olanaksızdır. bu nedenle, demokrasi olgusunun türkiye koşullarındaki uygulama modelini analiz ederek konuşmak gerekmektedir! bu başlıktaki tema, emine erdoğan'ın kafasındaki örtü değildir; ülkenin üzerine kapadıkları örtüdür!!
türkiyede demokrasinin ılımlı bir şekilde (s*ke s*ke) yarleştiğini gösterir, kadını meta olarak gören bu soytarılar başörtüsüne takmıştır, kadının özgürlüğü kimsenin cumhuriyetinden geçmez, geçemez (geçtirtmem), her kadın istediği gibi giyinme hakkına sahiptir, erkeklerin ya da her insanın görevi onun bu özgürlüğünü uygulayabileceği ortamı sağlamaktır, başörtüsünü kafayan takan timo (bu kelime sözlüğe hayırlı olsun) kafayı çok kumaşa takma, yoksa yanındaki mini etekli kıza (bacun da olabilir) evde 2 posta attırırlar
bir ülkede, demokrasinin, tüm sivil kurumları ve aydınları dışlayarak, bilgelik ve hakkaniyet açısından düşük düzeydeki kesimlerin hile ve para ile yükseltilerek gerçekleşmesi olanaksızdır.
bu nedenle, demokrasi olgusunun türkiye koşullarındaki uygulama modelini analiz ederek konuşmak gerekmektedir! bu başlıktaki tema, emine erdoğan'ın kafasındaki örtü değildir; ülkenin üzerine kapadıkları örtüdür.
o rüküşlüğü ile daha da bir üzen olaydır.
hala şaşkınla karşıladığım ve hayret ettiğim durum bi milletin first lady lerine bakın birde emineye bir türlü ısınamadım o kadının yapmacak görüntüsüne oldukça itici .