emine ülker tarhan

huzur veren muhalefet.su gibi dinlendiriyor adamı
şehit aileleriyle buluştuğu videosu11 mayıs 2013 reyhanlı patlaması ile ilgili meclisteki konuşması.

konuşmalarını çok samimi bulduğum, cesur ve bilgili chp grup başkanvekili. kılıçdaroğlunun gölgesinde kalmamalı kesinlikle daha genç ve elit yeni bir oluşumu başlatanlardan olmalıdır. mecliste yaptığı her konuşmada nefes alıp vermesinden ses tonuna kadar söylediği herşeyi hissederek ve inanarak söylediğini farkettim. türkiye nin onun gibi kadın ve erkek siyasetçilere ihtiyacı var.

akp ye akıllı olun diye ayar vermişliği de vardır. (bkz: atarlı kadın çekiciliği)
siyaset hareketliliği yok.

özü, sözü v. tartışılmaz. gerçekten bir hanımefendi, dürüst. memuriyet hayatı da başarılarla doluydu, işini mükemmel yaparak milletvekili olmanın bence haklı onuru duymasını gerekenlerdendir.

fekat evet fekat türkiye siyaseti içi çok avrupalı durmakta. böylelerini harcar sistem.
grup başkanvekilliğini kaybetmiştir. lakin kulislerde konuşulduğuna göre chp kendisi için bir sürpriz planlıyor. emine ülker tarhan ankara belediye başkanlığı için aday olarak düşünülüyor. hayırlısı... *
son dönemde çok gündemde gibi görünmese de gayet aktivist bir kadındır. https://twitter.com/eutarhan adresinden takip edilebilir.
eski kafatasçılardan kim kaldı
31 ekim 2014 cuma günü itibariyle, partisinden istifa etmiştir!
bağımsız milletvekilliği ona daha çok yakışacaktır. chp için büyük kayıptır.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/27494064.asp
türkiye'nin demokratik evrim sürecinde, yeni bir dönüm noktasına imza atmıştır.
türkiye'nin demokratik evrim sürecinde, yeni bir dönüm noktasına imza atmıştır.
anadolu partisi genel başkanı'dır. 2015 seçimlerinde ne yapacağını çok merak ettiğim ve desteklediğim kişidir.
kemal kılıçdaroğlu ekşi sözlük yazarlarıyla soru-cevap etkinliği yaptıktan hemen sonra kendisi de bu etkinliği yaptı. artık danışmanları kimse bu kopyacı girişimi yapmaması daha iyi olabilirdi. sorulan soruların bir çoğuna cevap veremedi. sözlük yazarları oldukça sert sorular sordular, akıl karı bir iş değildi, neyse. hüsran.
türkiye cumhuriyeti tarihinde parti kuran ilk kadındır.
chp'nin içinden attığı ulusalcı safralardan biridir. gaza gelip parti kurması iyi kötü edindiği siyasi saygınlığını da yerle bir etmiştir. özlenmeyecek...
siyasetin komedyenlerindendir.
sapına kadar geyim, kendisini çok seksi bulurum. özellikle chp'den istifa etmeden önce meclis kürsüsünde yaptığı hararetli konuşmalar, kızgın halleri, arada sarı saçlarından bir tutamın hiddetlenince gözlerinin önüne düşmesi falan, acaip seksi geliyordu. sado-mazo biri de sayılmam ama bu kadındaki öyle bir kızgın öğretmen havasıydı galiba hoşuma giden. chp'den ayrılıp kendi partisini kurması kararını neye gaza gelerek aldı bilmiyorum, bir ara favori cumhurbaşkanı adayımdı kendisi yoksa. böyle bir kadının c.başkanı olması, uzak durduğum televizyona yeniden dönüş yapmamı bile sağlayabilirdi belki de. yine de gezi olayları sırasında gelip kennedy caddesi önünde bizlerle oturmasını falan unutamam. emine rulezzz.