ertesi gün hapı

hormon düzeninde sarsıntıya yol açan hap çifti. işlevselliği tartışılmaz ancak bariz zararlı. sık kullanımının büyük problemler yarattığı söylenir.
doğum kontrol hapıdır. ilişki sonrası alınır ve bünyeye gayet zaralıdır.
tüm regl periyodunuzu bozan, bünyeyi alt üst, sinirleri laçka, kafayı piç eden ilaçtır. çok zorunda kalmadıkça kullanmayın. onun yerine korunarak seks yapmayı öğrenin. korunmak derken, geleneksel türk korunma tekniği olan dışarıya boşalmayı kastetmiyorum sevgili çok düz cinsel beyler ve bayanlar. prezervatif, spiral, doğum kontrol hapı gibi pek çok yöntem var. bu ilaçları içmek yerine bunları deneyin ki, normal bir düzende adet görebilin..
kontrolsüz şekilde gerçekleşen cinsel ilişki ardından gebe kalmak istemeyen kadınların önlem amacıyla aldığı ilaca denir. bu yazıda, ertesi gün hapı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

http://bilgihanem.com/ertesi-gun-hapi-ne...
lacolarini kaybetmek istemeyen idiot kizlarin condom takmamalaro sonucunda ertesi gun tribe girip o trip gecsin diye aldiklari zeka ilaci .. pismanlik hapi .. azinca geciyor ama ... safkurozlar ya taksin condom u sana ne ayol sen keyfine bak .. ne cektiniz be koca bulcaz evlencez diye ... yok illa kimyasal iccez diyorsanız adamı kisirlastirin...