eşcinsel bir erkeğin rüyada bir kadınla seviştiğini görmesi

öğürerek yataktan kalkmaya, ardından günün kötü geçmesine sebep olur, alllah düşmanıma vermesin!
rüyaların temelinde envai çeşit şey yattığı düşünülürse pek şaşırılmaması gereken, iğrenç ya da korkunç olmayan durum. (bkz: heterofobi)
kıçını solundan kaşıdığını gösterir.
"fake" bir rüya tabircisi olarak açıklıyorum; içiniz rahat etsin: tersine çıkacak bir rüyadır! yani kadınla değil erkekle sevişeceksiniz üç vakte kadar.*
ara ara yaşadığım durum.
bir kere de yakın bir kız arkadaşımı becermiştim. aman tanrım uyandığım zaman tam bir travmaydı. buluştuğumuz zaman "kaarşim kusura bakma geçen gece rüyamda seni siktim haberin olsun." deyip "boşver kanka ya ne olacak bir kere de sen sik" gibi geyiklerimize neden olan durumdur.
biseksüel miyim bilmiyorum
cinsiyet kodlamam konusunda ara sıra soru işaretleri yaşamama neden oluyor. gerçi bu rüyalardan önce de asla bir kadın ile birlikte olmayacağım demedim. hala da demiyorum. büyük ye büyük konuşma prensibini seneler önce benimsedim sanırım.
bildiğim tek şey hayatımın yaşadığım bu döneminde erkek teninin beni mutlu ettiği. sonrası için büyük yargılarım ya da sorgularım yok.
gece yatmadan önce sarımsak yiyip ardından melisa çayı içip en sonda da 3 felak 3 nas suresi okuyarak kurtulabileceğiniz illet. birkaç tane gay arkadaşım bu durumdan muzdaripti sonrasında bu yöntem sayesinde kurtuldular çok şükür.
şaka lan şaka. siz sanıyor musunuz ki heteroseksüel insanlar rüyalarında hem cinsleri ile sevişmiyor. o yüzden çok şey yapmamak lazım. bu durum büyük ihtimal bastırılmış dürtülerle ya da merakla ilgili olabilir. bırakın da bari rüyalarımızda rahat edelim.
sabah ereksiyonu öncesi sıkça başa gelen ve uyandığında penise "olm kendine gel bak" diye iki tokat atılmasını gerektiren durum.
please. get. out. of. my. head!

i'm done. *
ayrı ayrı zamanlarda madonna ve cansu dere ile yatarak gerçekleştirdiğim olay. ortaokul zamanlarımda görmüştüm. farklıydı ama güzel değildi.
şimdi neyse ki güzel erkekler görüyorum efendim.