eşcinsel erkeklerin çok tatlı olması

daha doğrusu bazılarının demek istedim.kadınlara ilgi duyan bi erkek olarak bazı eşcinsel arkadaşların kibar , anlayışlı olmasından etkileniyorum.ve çok güzel gülümserler.

açıkcası standart erkek arkadaşlarımın kendilerini dış dünyaya ;

'' asarım ulan , keserim , ulan , sikerim lan ''

tarzı asabi ve duygusuz olarak yansıtmaları beni üzüyor.işte eşcinsel erkekler biraz daha insan onlardan .

önyargi olduğunu düşündüğüm önerme. her eşcinsel böyle değil, her heteroseksuel birey de tersi.
bana da küçüklüğümden beri her tatlı derler. "yhaa çok tatlısın yaa, çok şeker ehi ehi" falan.. salak kızlar insan yakışıklısın der.. en son geçen bi arkadaşım "tatlı şeytan" dedi bana. adam akıllı piç bile olamıyorum, onun yanında bile bi tatlı sıfatı var.
cidden akide şekeri gibi, pamuk şekeri gibi, kuş lokumu gibi olanları yok değil. taptatlılar.

(bkz: hepsi değil bir miktarı)
çok doğrudur. böyle sevgi pıtırcığı oluyorlar, kendilerini çok severim.
cevremde hiç o tatlılardan yok tüm gay arkadaşlarım kasıntı ukala akademik tipler ayh hepsinin kocasıda var hem de ustelik ... insan istiyor oyle gay arkadaşları olsun gullumler yapılsın çarklar atılsın koliler kesilsin .. clublarda bearlar taciz edilsin mantiler aşagılansın yok ay yok bunlar kasıntı oturup mekanı keserler e napcam dolayısıyla ben de kukuman kuşu gibi oturuyorum yanlarında...
genelleme olarak doğrudur en azından tanıdığım eşcinsel arkadaşlarım genelde çok tatlı duyarlı ve karıncayı bile incitemeyecek insanlardı.
ama keşke aynı şeyi eşcinsel olmayan hemcinslerim için söyleyebilsem duyarlı düşünceli kibar ve empati kurabileni o kadar az ki öylesine denk geldiğimde istemedende olsa bu adam şimdiye kadar neden öküze bağlamamış, acaba bizden olabilirmi diye düşünmeden edemiyorum.
övünmek gibi olmasın öyleyizdir. hayatımız mutluluk, seks, gülmek, güldürmek, muhabbet, çiçekler, dünyayı güzelleştirmek üzerine kurulu, üstelik çok da hamaratızdır, bir kadının duygusallığı, zarafeti ve inceliği bir erkeğin sağlam yapısı bir potada erimiş geyler ortaya çıkmış.