eşcinsel evlilikleri protesto etmek için kendini vurmak

dominique venner isimli bir şuursuz tarafından yapılmış ve bence çok güzel hareketler kategorisinde değerlendirilebilecek olan eylemdir.
bu merhum beyefendi ile aynı kafayı yaşayanların tez zamanda, "izindeyiz dominik reyiz" diyerek kendisini takip etmeleri ve bu soylu protesto yönteminin meksika dalgası gibi tüm dünyayı sarması en büyük temennimdir.
böylelikle, iflah olmaz homofobikler azalarak biter belki.

(bkz: may fachist rest in hell)

denyolukta level atlamış fransız faşisti amcamızın eylemidir. ülkemizdeki dinci ve faşistlere örnek olması dileğiyle...

insanlığa faydalı ne varsa, hep yabancılar keşfediyor. canım türkiye'm de yankı bulması ne güzel olur.
(bkz: bana böyle eylemlerle gelin)

http://www.aksam.com.tr/dunya/dominique-venner-kimdir/haber-208227
böyle kafa yaşayan insanları çok merak ediyorum. gerçekten çok merak ediyorum öyle böyle değil. bir gün biriyle tanışırsam eğer şöyle iki elimi yüzünün iki yanına koyup kendime doğru çekecem. tam gözlerini içine bakarak "sen neyin kafasını yaşıyon olum hadi nolur anlat" diyecem. gerçekten çok yapmak istiyorum bunu.
elin gevuru neler yapıyor abi.bizimkiler öpüşen çiftleri tekbirler eşliğinde öldürmek istiyor.bir kez daha gelişmişlik farkını anlayıp kahroluyorum oysaki.çok sevdiğimiz batının böyle adetlerini almalıyız.
yeni duyduğum, kendisi adına üzüldüğüm merhumun, talihsiz eylemidir. hayatta kalıp bizim gibi insanlarla savaşmak varken, bizim gibilere hayatı zindan etmek, demir çubuklarla öldüresiye dövmek, ağzından tükürükler saçarak nefretini kusmak varken, işin kolayına kaçıp intihar etmek zayıflıktır.
şaka bir yana, umarım bu hareketi tüm faşist ve homofobiklere örnek olur.