eşcinsel olduğunu belirtmenin yolları

kuyruk sallama kısmı burada geçerli olmuyordu sanırım.
+biliyor musun? 35 yaşını geçmiş ve hiç evlenmemiş erkeklerin yüzde ellisi eşcinselmiş
-hımm.. sen kaç yaşındasın?
+36 ve hiç evlenmedim. *
karşı cinsle alakalı muhabbetlere katılmamak ilk yöntemdir. erkek eşcinseller için futbol, siyaset ve araba muhabbetlerine katılmamakla devam edilebilir.
bir ortamda hiç alakasız başka yakışıklı bir erkeğe yanımdan geçerken veya uzaktan diğerlerine hissettirecek şekilde bakarım. gömleği süper, derim. ayakkabıları da harika, daha nolsun? onlar kızların memişlerini çemkirirken ben ısrarla bu sefer başka erkeğe döner, diğerlerine kotu kes, derim. hala da anlamazlarsa kalkar giderim be kardeşim.
bol bol karı- kız muahbeti...alkol almaya devam ettikçe erkeklerde hoş ama ile başlayan cümleyle,farkındalık yaratması...
+benim hiç erkek sevgilim olmadı ahmet..
-olmaması normal değil mi asım?
+kız da olmadı ama..
-hoşt lan amınakodumunun..
"eşcinselim! transım !travestiyim !biseksuelim ! " deyin ve geçin. " ya pardon izin verirsen ben eşcinselim kusura bakmadin degil mi ? " bu kafada olanlara yazık diyorum .. ruhunuza yazık gece yastığa kafanızı koyduğunuzda gözünuzden akan yaşlara yazik ! oyle de böyle de anlayabilme olasılıkları zaten düşük.
belirtmemenin yolları olduğunu düşündüğüm hede.
en güzeli kıyafetlerdir.ayı yada kurt patisi baskılı t-shirtler.kenarında köşesinde illaki pati olan jack wolfskin marka bot, mont yada ayakkabılar.gökkuşağı desenli şort veya t-shirtler.yine istediğine göstermelik omuz hizası ayı patisi dövmesi.
öküz gibi bakmak. suratta anlamsız bir ifadenin olması. şahsen hergün uğradığım bir yerin tuvalete giden koridorundaki sol odada çalışan beyefendiye o kadar çok bakar oldum ki adam arada kapısını kapatıyor. kendimi de ağırdan satıyorum ama artık, bakmadan geçiyorum önünden. aynı şekilde yolumun üstündeki genç esnaf da ben geçince hemen sırtını dönüyor. çok mu bakıyorum anlamıyorum ki.. herkes de bize gelince namuslu memlekette, hasbinallaaahhh..
tutucu ailelere belirtilince arka planda şu şarkı çalmaya başlıyor: sana sevdanın yolları, bana kurşunlar...
dapdar eşofman giymek,dapdar pantolon kısa paça pantolon giymek,van goghun tablolarından bile daha renk karmaşasına sahip çoraplar giymek.bir de ortamda alfa kimse ayran budalası gibi ona bakıp mal mal istemsizce onu takip etmek,spor salonunda dakikada 120 poz çekmesi(tamam tamam bu kendini beğenmişlik),kızlara sadece basılır diyip diyip kankaları ile duygusal anlar yaşamasıda olabilir bilemedim?
not:ben ise şort (hacı bermudası) giyiyorum efenim göt firikiği falan vermiyoruz.
onur yuruyusune katilmak. bütün türkiye sizin eşcinsel olduğunuzu anlayacaktır.
niye eşcinsel olduğunu belirtme ihtiyacı hissedildiğini pek anlamadım. hayır benim bilmediğim bir özerk eşcinsel topluluk falan mı var heteroları dışlayan bir yerlerde? topluma karışmak ve normal olduğumuzu anlatmak istediğimiz noktada kendi kendimize çelişmemizi de anlamıyorum. ayrıca kimsenin sizin ne cinsel olduğunuzu da umursadığını düşünmüyorum.
bunu belirtmek için bir yol yok benim nazarımda. zamanında sağ kulağa takılan tek küpe, kırmızı ya da bu renk tonlarında giyinmek, dar pantolon ve tayt giymek, gömleği çıkarıp belden bağlamak falan da eşcinsel olunduğuna yorumlanırdı.
bu tarz şeylerin ne kadar saçma olduğunun şuan farkındasınız değil mi?
açıktan size yürüyen güzel sayılabilecek kadınların suratına bile bakmamak.
+ seninle hamama gidelim mi bugün?
- olur
  • /
  • 3