gay futbolcu

ingiltere premier lig kulüplerinden west ham united’da oynayan matt jarvis, eşcinsellerle ilgili haberler yapan "attitude" dergisine “bir futbolcunun eşcinsel olmasında anormal bir durum yok. eğer böyle olduğunu düşünüyorsanız delirmiş olmalısınız” diye konuşmasını sürdürürken
ayrıca “birçok futbol oyuncusunun gay olduğunu eminim, olay sadece çıkıp söylemeleri ve farklı olduklarını söylemeleri gerekiyor. gayler hakkında düşündüğüm tek birşey var. onlar için hayatın ne kadar zor olduğunu anlayabiliyorum” diye konuşan jarwis'i alkışlamamak elde değil. darısı bizim futbolcuların başına.
baldırlar, kısa şortlar, soyunma odaları, gol sonrası üstüste atlanarak yaşanan sevinç düşünülünce cennete düşmüş futbolcudur. ancak gay olduğu öğrenildiğinde bu fazlasıyla erkek oyununda tutunması zor olacaktır.
eğer futbolcu yakışıklıysa, sahalarda yirmi iki kişinin bir topun peşinde koşacağı o günün geldiği anlamına gelir. *
bir dönem pascal nouma ile ilgili böyle iddialar ortaya atılmış ama konu kapanmıştır. bjk'li futbolcular, pascal'ın soyunma odasında sporcu külotu(hani şu götü açık beyaz don) ile dolaşmasından yakınmış ve el şakalarını yönetime şikayet etmişlerdir. bu konu nouma tarafından doğrulanmış lakin gay iddialarını onları çok seviyorum ama gay değilim be abicim şeklinde cevaplamıştır... ahhh ah!

(bkz: pascal nouma)
futbolcular candır. melo ayrı bi candır.
özellikle gol sonrası sevinçten deliye dönülerek bir sevgi yumağı oluşturduklarında acaba demişliğim olsada, futbolu takip eden biri olarak çok fazla gay futbolcu olmadığını düşünüyorum hala, gaylerin önemli bir bölümünün hayatlarında hiç futbol oynamadıkları veya seyretmekten bile hoşlanmadıkları düşünüldüğünde bu sporun içinden nadiren gay çıkacağına inandığım durumdur.