gaylerin spor salonlarına kamp kurması

spor salonlarının kayıt yaptırıp gitmeyen üyelerine ters köşe yapmaları anlamına gelir. ister hemcinslerini soyunma odasında seyretmek için gitsin, ister instagrama kaslı fotoğrafını koymak için, ister dış görünüşte değişim yakalamak için olsun, isterse sağlık için eninde sonunda anlamlıdır. ama yine de çadırı ulu orta yerlerde kurmamak lazım, toplum buna henüz hazır değil. *
eyvallah zaman ayırıp sağlıklı yaşamaya çalışanlara saygı duyulur. fakat bir kısım gaylerin kaslı, üçgen vucütlü olmak derdine spor salonuna gideceklerine biraz da beyin kaslarını geliştirmelerini tercih ederdim.
aralarında olduğum geylerdir.şahsen gitmek zorundayım sağlık için şart.az da görüntü bi boka benzesin diye gidiyorum yalan yok.lakin şimdiye kdar kimsenin gözünün içine bakıp rahatsız etmedim.gittiğim yerde bidliğim 3-4 gey daha var onlarda da böyle bir terbiyesizlik görmedim.
şu kendine bakan geylere hasetle bakan ibnelerden resmen tiksindim artık.kimse toplum bizi kabul etsin diye spora gitmiyor.herkesin kendine göre sebepleri var kimi beğeni kimi sağlık kimi ise daha başka nedenler.
ayrıca isteyen beynini isteyen vücudunu geliştirir kimseyi bağlamaz.koca götlü,heteroseksist ibnelere sizden nefret ediyorum.ayrıca imkanı olan spor salonuna gitsin hem eğlenceli hem sağlıklı.toplumu da siktir edin gizli ibneleride.
spor salonuna giden insan kendini başkalarına beğendirmeye çalışmaz, kendini kendine beğendirmeye çalışır, kendine aşıktır ki o yüzden aynada kendine bakıp durur, bu bir nevi kişinin kendisine saygısıdr, bunu anlayamayan zurna, götünü başını parkta erit hıyar, ya da oraya da gitme, hep çark mekanı oldu oralar eve dumble al...
-yhaaaa susar mısaannn teyzoolum ibneler yüzünden kendisini odasınaa kapattıı, ağlıyooo çıkmıyooooo
peki ya spor salonları da gay populasyonun üstüne kamp kurduysa?
düzensiz beslenen göbekli bir ibne olarak sonuna kadar desteklediğim geylerdir. benim için de spor yapın olur mu? homofobik teyze oğullarına bırakmayın meydanı.