gece pencereden eve giren yarasa

gece gece korku itemi. pencerede bu ne diyerekten dokunduğum sonra uçup suratıma çarpan ve odada tur atmaya başladıktan sonra anlık kalp krizi geçirten olay.
en çok korku yaratan hayvanlardan birisidir. bizim eve iki defa girdi. korku filmi gibi lan. zaten koridora girdiği an ben odanın kapısını kapattım ve kendimi evin diğer bölgelerinden izole ettim. dışarıda herkes bağırışıyordu. odaya biraz yiyecek ve su almıştım. bu beni idare ederdi birkaç saat. nasıl çıktı hayvan, onu da bilmiyorum ama deli gibi dolanıyordu odanın tavanında. manyak lan.
bir gündüz kapıdan eve giren dev kertenkele değildir.
lise döneminde bir süre yatılı okulda kalmıştım. tam da o sıralarda bizim über korkunç olmayan ama yaşımızdan dolayı etkilendiğimiz türk korku filmi "okul" revaçta onu izlemişiz birkaç gün önce. askeri koğuşu andıran bir yatakhane, gecenin ikisi ya da üçü, düzgün bir şekilde aydınlatılmayan yarı karanlık koridor, koridorun en ilerisinde karanlık bölgede tuvalet. tuvaletin olduğu yerden garip bir uğultu geliyor bütün odalar çıktı tabi noluyo diye bizim oda ve komşu odamız filmin etkisiyle daha bir yusuf yusufuz ama cesuruz ya sözde merak ettik ne var ilerde diye. bizim odadan ben ve iki arkadaşım, komşu odadan da iki arkadaş birlite gidiyoruz. yaklaşık 60-70 kişi bizi izliyor. ben o sıralar korku filmlerindeki şişman ve gözlüklü olmayan kişilerden olduğum için * gayet kendimden emin ilerliyorum en önde. tuvaletlere bi yaklaştım tövbe bismillah hortlak gibi bir şey bana bakıyor. ilk defa baykuş görmenin etkisiyle biraz şaşırdım ama bozuntuya vermedim. biraz daha yaklaştım baykuş uçmaya başladı. o an laaannn diye bağırıp arkamdaki arkadaşlara doğru koşmaya başladım ama nasıl korkuyorlar anlatamam. o ahkam kesen çocuklar birden tırstılar bağırıp kaçıyorlar. beni bir gülme aldı sonra anladılar nolduğunu, şaka yaptığımı az kalsın linç ediliyordum ama olsun onları öyle gördüm ya dayak yesem de olurdu *
edit: başlıktaki kuşları * karıştıran ve bu yüzden alakasız entry girdiğini yeni fark eden yazarımız şu an kendinden utandı. * ama o kadar uzun yazdığı için de silmeye kıyamadı.
davetsiz misafirdir. her şeye rağmen fazla kaba davranmamak gerek.
2 sene önce ben ev arkadaşım sevgilisi bütlere kalmanın verdiği acıyla evdeyiz. ben o sıralarda game of thrones izleyip joffeey baratheon a dizeler dolusu küfürler ediyorum , oda arkadaşımın sevgiliside oje sürüyor karşımda *. ikimizde işimize o kadar konsantreyiz ki 13.7 deprem olsa umurumuzda değil ülkeye zombi saldırsa kılımız kıpırdamaz. joffrey her zamanki piçliklerimden birini yaparken balkon kapısından siyah bi mahlukat geldi löp diye yüzüme vurdu önüme düştü. (bkz: o neydi gız ). aslında seri katil sakinliğim vardır ve kolay kolay duygularıma kapılmam. ama o nasıl şey ikimizde çığlık çığlığa dış kapıya ışık hızıyla vardık. ve kapıya geldiğimiz de de sarılıp tekrardan bağırmaya başladık. ev arkadaşımın sevgilisiyle karşılıklı nefret duygumuz var hiç sevmeyiz birbirimizi . ama o anın verdiği heyecanla ne yaptığımızı bilmiyorduk. komşular geldi ama biz hala bağırıyoruz. bi kaç dakikalık heyecandan sonra aralıksız 10 dakika kahkaha atmışlığımız var. tabii salona gitme cesaretiniz yok ev arkadaşım eve gelene kadar dışarıda bekledik . sonrası kötü olduğum kızla aramızın düzelmesi iyi vakitler geçirmemizi sağlaması

şimdi anlattığım da komik değildi ama o zaman çok komikti