gizli biseksüel

genellikle aktif gayim diyenlerde 1-2 defa denk geldiğim hadise. emmeye de gelmiyor gömmeye de; ama sikiyor, hoşlanıyor filan. gay değil misin deyince de saçmalama filan diyor. *
catherine zeta jones, rachel weisz, drew barrymore, monica belluci, scarlet johanson gibi hatunları ciddi ciddi beğendiğim için kendi kendime "acaba mı" dediğim sorunsal, yoksa sapına kadar pasifim...*
genelde hayatında bir dişi olan ama erkek görünce dayanamayan insan modelidir. sorsan seni dövebilcek kadar tepki gösterir. ama sekste üstüne yoktur. ayrıca güzel de öpüşenleri mevcut. güvenle kullanabilirsiniz.
iş biseksüelliğin gizli yaşanmasından çıkmış yine "vurun biseksüele" ye dönmüş.

- eşcinselliğini saklamak için karşı cinsiden biriyle kendini kamufle etmek biseksüelliğe girer mi?

- her iki cinsten hoşlanan biri, her halükarda kendi cinsinden hoşlandığı için öncellikle gay/lezbiyen mi olur?

- sevişmeyen, karşısındakine sadece delik gözüyle bakan birinin heteroseksüel, homoseksüel veya biseksüel olmasının kimin için ne önemi vardır?

- biseksüellerin her iki cinsten hoşlanması, onların beraber "olabileceği" insan sayısını arttırır mı?

- arttırıyorsa her biseksüel ille de bu sayıyı tutturacağım çabasına girer mi?

- arttırıyorsa bu durum bir biseksüeli bir heteroseksüelden veya bir homoseksüelden daha az güvenilir kılar mı?

- kiminle beraber olduğun senin seçimindir. peki kimden hoşlandığın senin seçimin midir?

- arkadaşlık/cinsellik/ilişki durumu söz konusu olduğunda başkalarının deneyimleri diğerlerine referans olabilir mi? "neredeyse" hepimiz belki de bizden nefret eden birilerinin eskisiyiz. ve beraber olduklarımız da "kuvvetle muhtemelen" birilerinin adını anmak bile istemediği eskisi.)

...ve benzeri...
sitedeki çoğu kendini gay sananların olduğu şey. biseksüel olmak kötü bir şey değil ama siz de kabul edin artık biseksüel olduğunuzu.
her biseksüel erkek gaydir aynı zamanda ama her gay biseksüel değildir.
kişiler niye bir veya çoklu kategoriye sokmak istenir anlamıyorum. hetero, lgbti vs kime ne arkadaşlar...karşılıklı bir etkilenme ve yakınlık olduktan sonra cinsiyetin ne önemi var! önemli olan o tutku elektrik herneyse onun hayat bulması. ben neyim karşımdaki ne gibi sorulara kafa patlatmayın rahat olun biraz!
türkiye'deki her 3 erkekten 2'si kesinlikle böyle olan biseksüel tipi.