götten gelen kanı alna sürmek

aktifin, bekaretini aldığı pasifinin, çatlayan deliğinden çıkan bir iki damla kanı pasifinin alnına sürme durumudur. bir kaç dakika göz göze gelinir. sonra yavaşça pasifin alnından öpüldükten sonra domaltılıp çatır çutur sikmeye devam edilir. ayrıca pasifin yüzüne attırmaktan daha romantik taam mı?!
götten gelen bekaret kanı ya da göt zarının bozulması kanı değil de aşınım ve sürtünme sonucu oluşan tıbbi deformasyon ve lezyonun sebep olduğu kan olduğundan; uhrevi bir anlamı olmayan ritüel.

" ilkim ol aşkağğğm" ya da " çıtır bakireyim prensesin yap beni" ruh tahlillerinde; bu tür olayları yaşamak isteyen ve bizzat uygulayanları çok duydum. o kan alna çalınıp göt kanına bulamış alın öpülünce belli ki artık " namusumsun uleyn" durumu hasıl oluyor. tabi devamında başka erkeklerle kolileşmeye bağlı aynı ritüeli tekrarlama alışkanlığı, kan kaybından ölüme bile yol açabilir. bir kere yapmak, her koliye yaptırmamak tavsiye ettiğimdir en azından hayatta kalmak için. götten kan almak sanırım bu tür olaya abanmış deyimlerden olsa gerek. çarpıcı, çok çarpıcı.

kurbanlık koyun mu bu allasen? biraz korkunç açıkcası.
bu ritüel burda bitmez, kanı alnına sürülen pasif seviştikleri kıyafeti kıble yönünde seccade gibi serip üstüne 2 rekat namaz kılıp, aktifine gusül aldırır. yoksa ritüel bozulur, olmaz
"her türlü bakteriyel ve virütik hastalığa davetiye çıkartmak" ifadesinin eşdeğeri.