günaydın mesajı göndermek

dün kuzenim, teyzem ve kardeşimle yaptığım bir sohbet esnasında aslında çok derin anlamlar taşıyabileceğini öğrendiğim eylem.* sevdiğinize gönderdiğiniz günaydın mesajının altında taşıdığı anlamın "günaydın, şu an yeni uyandım ve aklımda sen varsın. seni düşünüyorum" olduğunu öğrenmek gerçekten çok güzel oldu benim için. **
sevdiğinize gönderiliyor ise önemli ve anlamlıdır. uyanıp telefonunuza baktığınızda o günaydın mesajını göremezseniz eksik başlarsınız güne.
ortalama öğlen 2'de uyandığım için katiyen yapmadığım eylem. jameikalı bir sevgili bulursam ona atabilirim ama saat farkından dolayı.
annemin her sabah yaptığı eylem. *
sevdiğim insanlara arada sırada gönderdiğim mesajdır. rutin olarak her sabah birkaç kişiyi seçip günün güzel geçmesini dilerim. hep sevinmiştir arkadaşlar, insanları küçük şeylerle mutlu etmek oldukça güzel bir his.
önceki gün buluştuğunuz ve çok beğendiğiniz kişiye , karşı tarafın duyguları hakkında fikir edinmek için gönderilebilir.yalnız cevap gelmezse sıçtınızın resmidir.
sevişmeden önce sevişeceğiniz kesin olan görüştüğünüz insanın sırf ilgiyi kaybetmemek adına yaptığı eylem. seviştikten sonra ise bir gram ilgi alaka göremezsiniz. çünkü alacağını almış, satacağını satmıştır.