her işini ağlayarak gördüren gözü yaşlı sinsi sevgili

aldatınca bile ağlayarak "oşgoğmmm ühüğğ tök sönü sövdömm bönn götmöğğ böbeğmmm" diyecek kadar işi ilerleten model. kanmayınız. o yaşlar gün gelecek götünüzde patlayacak abiler ablalar.

sonra olan; gözü yaşlı insana kanacak kadar yufka yürekli olanlara oluyor.
bebeklerin beşinci aydan itibaren ağlayarak her şeyi elde edeceklerini öğrendikten sonra anne babaların hayatlarını cehenneme çevirmelerinden hareketle, o ruh halinden çıkamamış, zihniyetini geliştirememiş, i q'su bebek i qsunda kaldığı için, ilişkiyi sürdürmenin pedofili suçuna karşılık gelme ihtimali olan sevgilidir, arkasına bakmadan kaçılasıdır.
bende bunun bir üst segmenti var. önce ister, olmazsa ağlar baktı artık onu da yemiyorum kendini yere atar tepinir. üzerinden zaman geçtikten sonra da o güzel gözlerini aça aça sorar "aşkım anlatsan anlardım, ısrar etmezdim ki neden anlatmadın" sonrasında uzun bir sessizlik ve akabinde kahkahalar olur.
ağlamasına gerek bile olmayan sevgilidir.
şahsımı tahrik eden sevgili. ağla yürekli çocuk.

(bkz: dacryphilia)
sizi sinir edecek bir şey yapar, bunun karşısında azıcık tavır alır, kızarsınız, bundan sonra taviz vermeyeceğim dersiniz ama ağlar gene gözyaşlarına kanıp acırsınız, sizi kandırır. ama bir saatten sonra zırıl zırıl ağlaması bile kâr etmez. kendini acındıran insan sinsiliğinden tiksiniyorum.

iyi niyetinizi suistimal eden sevgilimsidir.