her şey seks değil

hadi ordan. yok öyle bir şey. neticede bizi bir araya getiren cinsel yönelimimiz.
ve seksin birincil öncelik oluşunu inkar edemeyiz. orada bir maraz varsa zaten her alana/duruma yayılır bu.
seks iyiyse her şey görmezden de gelinebilinir.
geçen izlediğim sokak röportajı videosunda soru benzerdi ‘seks olmadan ilişki olur mu’ cevaplar ilginçti ve çok mantıklıları da vardı. ihtiyaç diyen, çocuk olmaz diyen, o olmazsa ilişki neden olsun diyen, tuzu biberidir diyen de sevince olur diyen de vardı. seks olmadan evet ilişki olur illa ki. ama bunların içinde en zorlananı gay ilişkidir. temeli beğeni ve libidoya dayanıyor. ama seks olmadan da oluyor, olur emin olun. herşey şey seks değil ama seks çok şey bizim ilişkilerde. iyi ki de öyle.
ne demek her şey seks değil. her şey seks olum işte. dünya bu işin üzerinde yürüyor. insanlar daha iyi seks yapabilmek en güzelini yapabilmek için daha fazla seks yapıyor. nasıl her şey değil. bildiğin her şey seks.
seni var eden şey sekstir canım.
hak verdiğim cümle. bence de her şey seks değil eğer seksin insana dair en önemli, asla vazgeçilemeyecek bir durum olduğu anlamında kullanılıyorsa. çünkü bir insan için bütün ihtiyaçları karşılayabilen bir olay değil. ancak partnerle duygusal bir bütünlükle de yaşanıyorsa her şey seks olabilir.
bi' kaç kez yatalım anlarsın aşkım.
ama sex olmazsa olmazlardan da o ne olacak ...
mastürbasyon yaptıktan sonra hak verdiğim önerme.
peki ne?

diye sorarlar adama.
  • /
  • 2