hornet

  • /
  • 15
dün gece 1 km uzağımdaki bir çocuk tutturdu da "gel beni becer" diye. ama nasıl ısrar yani sanki 5 gündür aç da yemek dileniyor mübarek. bu açlıkta bir arkadaşın da kendine çaktıracak birini bulamaması ilginç ayrıca. neyse çocuk benimle yaşıt, iyi, hoş ama gidemiyorum. evi de boştu elemanın ama olmuyor yani o ayaklar birtürlü gitmiyor.
bi karar veremedim şu hornet'te ne yapmam gerektiğine. "tek gecelik mi takılsam," diyorum. sonra, normalde yüzüne bakmayacağım adamların yatağına girmek saçma geliyor. e güvenemiyorsun da.
sadece sohbet, muhabbetine gireyim diyorsun, öyle de yazan olmuyor. yazan da iki sohbet edip "ee tamam sohbet ettik, tanıştık hadi sevişelim," modunda.
bıktım len sizden. canım da çok sıkılıyor, koca istiyorum sanırım ben. bana koca bulun.
kendime verdiğim bir söz sebebiyle diyete başlamadan hemen önce kapattığım ve hedef kiloma ulaşana kadar (eğer ki dayanabilirsem) açmayacağım uygulama. aslında kendisi hem insanın egosunu tatmin etmesi için bir yöntem, hem de "kimse beni beğenmiyoooorrr" diye ağlamasına sebep.
süreklilik halinde "belki bu sefer yazan olur da götüm kalkar" diye açtığım, her seferinde de telefonumdan "allahım bu sadece aktifim yazan, sesli harflerden haberdar olmayan tipler bile mi beni beğenmiyor" diye kapattığım belalı; bağımlılık yapıcı uygulama.
çevremdeki erkeklerin konuşma başlatma konusunda ne kadar kötü olduğunu gördüğüm uygulama. yani en fazla "merhaba" yazacaksın, neden "selam taşaklarını yerim" gibi bir giriş yapıyorsun ki?*
sürekli silip silip tekrar yüklediğim uygulama bazen 50 metre falan yazıyor stres oluyorum sonra
semtlere göre ciddi değişiklik gösteren insan profiline sahiplik eden uygulama. bugün istanbul'u tavaf etmem ve yoğun analizlerim sonucu en iyi erkeklere muazzam bir bermuda gay üçgeni içinde kalan boğaz köprüsü üzerinden ulaşılabiliyor. isteyen denesin.
buluşulan insanların- ortada konu yokken- kendini doldurmuş bir şekilde '' feminenlerden hoşlanmıyorum '', '' feminen değilim '', '' herkesle beraber olmuyorum '' açıklamalarının büyük bir kompleks ürünü olduğu aşikar. bunların genelde tersi çıkması bir yana kendimizi anlatma/etiketleme/doğru gösterme stratejilerimizin karşıdan bakıldığında ne kadar yersiz ve komik olduğu da ayrı bir problem.
yeni bir şehre/evden uzak bir yere gelince birden bire mesaj gelmeye başlaması insanın egosunu tatmin eder. ya da mesaj gelmez ve insanın özgüven problemleri iyice ortaya çıkar.
+naber?
+x özel fotoğraflarına erişim izni verdi.
+x özel fotoğraflara erişim iznini kaldırdı.
+neden yanıt vermiyorsun oç?

mesajlarından ibaret nazarımda. o kadar ısrarcı insanlar var ki, blocklamayıp direkt kahinattaki tüm atomlarını parçalasam beklenmedik bir anda "napıyorsun :d" mesajı ile karşıma dikiliyor. ha ben burada sohbet, buluşma, sikiş için olabilirim ama kimseye yanıt vermek gibi bir zorunluluğum yok değil mi. en mantıklısı tüm fotoğrafları gizleyip mesafeyi kapatmak. birine merhaba demek istediğinde de yanıt almadığında pas geçmek. herkes fotokopi makinesinden çıkmış gibi zaten.
dünyada en nefret ettiğin şey nedir diye sorsalar derinlemesine düşünmezsem eğer vereceğim cevaptır kendisi. mesela vampir olsam kesinlikle avlarımın bir kısmını burdan seçerdim. belki de seçiyorumdur kim bilir?
türk toplumu içerisinde, eğer aşırı derecede açık ve rahat değilseniz (ki öyle olsanız bile yine de çok fark edeceğini düşünmüyorum, çünkü ben yeterince açık ve rahatım) bir gerekliliktir kendisi. aynı zamanda da fazlasıyla kozmopolittir, toplumun her köşesinden insanı bulundurduğu için normalde sosyal çevremizde sahip olduğumuz duvarlarımız burada bir işimize yaramaz. garip bir bağımlılık yaratıcı iş kendisi, ne kadar sevmese de geri dönüyor insan; sonra aslında çok da nefret etmediğini fark ediyor falan. kısır döngü.
%99'u gereksiz %1 i gerekli insanlarla dolu uygulama.

hayatımda 1 kez bu %1'lik dilim içinden gerekli insanı bulabildim ve kaybettim. hala umudum var 1 kez bunu yaşadığıma göre 2. kez yaşamamam için sebep yok.

(bkz: hornet fakirin ekmeğidir)
istanbul'a geldiğimde 'neler varmış' diye kontrol ettiğim ama bir atraksiyon istemediğimden dolayı yağan mesajlara cevap veremediğim uygulama.

30 sn. açık kalıyor uygulama ve 40 tane mesaj geliyor. bunu normalde istanbul'da olmadığıma, yani daha önce yazılmamış, bloklanmamış, tertemiz* bir panda olduğuma bağlıyorum. eğer hep bu kadar aktif bir uygulama ise insan taksi gibi koli çağırır. ''vay be'' dedim, eskinden böyle değildi sanki.*

vallahi de billahi de iyisiniz hadi, ülkede her köşe seksi ayı dolu. o yüzden nimet bulduğunuzda şükredin. uymazsa uymadı der geçersiniz. belki dediğiniz gibi %99'u çöp ama unutmayın ki siz de o %99'un içindesiniz. alt tarafı iki sevişeceksiniz, eve evladiyelik mutfak dolabı almıyorsunuz. tabii güvenlik şart.*
köyde yaşadığımdan dolayı ankara'ya gittiğimde açtığım ve otuz kişinin yazdığı uygulama. öyle ya da böyle nicelik olarak en bebiş uygulama. nitelik kısmını analizcilere bırakacağım. growlr ise tam tersi, onda da pek kimse yok ama olanlar gözünüzü doyurmaya yetiyor (bkz: ağır top).
insanlarda hiç terbiye kalmamış.*

x: sevabına bir sakso çeksene.
y:...

(bkz: talk dirty to me)
hep aynı şeyleri yazıyoruz gibi oluyor ama yok, buradaki insanlar gerçekten çok özel.

infantgramp: i

garip başkalaşım: gb

gb: merhaba nasılsın umarım rahatsız etmiyorumdur ( arkadaş burada incelikten ölebilir, bense "inanma sikecek" modundayım tabi, alıştık.)

i: iyiyim sen?

gb: profil


bu ne lan? bu ne? hayır tamam öküzsün anlıyorum ama salak olmak zorunda da değilsin yahu. profilim, arayışım, nerden olduğum her şey zaten sayfamda yazıyor. birtek tc kimliğim eksik lan, hiç mi konuşacak başka şeyleri yok bu insanların ya. hepsi birer android.

-selam, profil, buluşalım.

fuckbuddy olayını kötülemiyorum ama şöyle adamlarla buddy falan olmayın sayın eşcinsel kardeşlerim. bu adamlar sevişemesin. sinir oldum yine yahu.
dün, kaslı bir erkeğin fotosunu kullanarak, birisinin hesap açtığını gördüm. hemen o gerçek kaslı adama gittim şikayet ettim, "şu şu sizin resimlerinizi kullanıyor" dedim. o da "hani nicki giriyorum, çıkmıyor" dedi. sonra bir şey yazcaktım, baktım yazamıyorum. engellemiş galiba. bu heterolara iyilik de yaramıyor.
  • /
  • 15