iki erkek

bir araya geldiklerinde çok tehlikeli olabilen benzer varlıklar. iki heteroseksüel*** bulundukları ortama göre birbirlerine cinsel içerikli şakalar yaparken her şey normal ama eşcinsellere gelince yanlış anlaşılma riski taşır; o iki erkek dürüstçe** duygularını, tutkularını yaşamaya çalışsa da. bu birleşmeye ya o iki eşcinsel izin vermez ya da ikiyüzlü yerleşik algımız.
bir kadın bir erkek'e rakip bir gay çift programının ismi olabilirmiş aslında bu. oyuncular da engin alkan ile çağlar çorumlu olurdu mesela.* çok eğlenirdik lan... aramızda yapımcı ayılar varsa bunu bir düşünsün derim. fikir için telif hakkı istemeyeceğim.
bir erkek elini para hareketi gibi tutup, diğerine doğru biraz eğimle yönelip mmmcucucccp diye geyşa dudağıyla öpücüğe benzer ses çıkarıp da diğerini geri zıplatmadığı sürece birbirine yakışandır.
"evlilik uzmani" sibel üresin'e göre, bas basa kalmalari zina sayilabilir.
habertürkte yayinlanan aksam raporunda, yargitay 2. hukuk dairesinin zina ile ilgili verdigi karar tartisildi. programda konusan üresin, "iki bekar erkegin bir arada kalmasi bile zinadir. nikah yoksa aralarinda. ayni cinsten iki kisi degil tabi. farkli cinsel tercihleri var ve bir araya gelmislerse, tabi ki buda zinadir"

(bkz: sibel üresin)
(bkz: zina sayilan durumlar)


sokakta gezen olası tüm heteroseksüel çiftlerin peşinden ayrılmayan çiçekçi kadınların hedeflemediği ikili. zaten türk toplumu çoktan gözlerini kapatmış reddetmiş. eğer birgün çiçekçi kadınların '' şu erkek arkadaşına çiçek alsana '' diyerek peşimizden koştuğu görülürse bu şiddete rağmen toplumda bir uyanıştan bahsedilebilecektir. biraz çıkarcı ama buna da razıyız.