ilk kez p olma kararı verip prenses muamelesi görmek isteyen a

"şimdiye kadar aktif olarak takıldım, yediklerim önümde yemediklerim arkamda idi, artık ben de pasif olmak bunun nimetlerinden faydalanmak istiyorum a dostlar; bana hayatın zevklerini yaşatacak aşırı yakışıklı sahiplenme duygusuna sahip aktifler hemen yürüsün." ile başlayan bol istek kipleri içeren kelime öbeği.

ilk kez pasif olmaya karar verip, aktif olacak beyden kendini yıkayıp kurulamasını, el üstünde tutup pışpışlamasını; ayağında salllaya sallaya uyutmasını, gak deyince su guk deyince ekmek getirmesini bekleyen gay'lere öyle bir dünyanın olmadığını söylemek isterim. varsa da venüs, merkür ya da plüton da olabilir. sevgi pıtırcığı hisleri ile dolup taşarak böyle tatlış ponçikliğinde bir aktif gay beklemek beklentileri boşa çıkarabilir uyarmak isterim. ha öyle biri varsa da hemen nikahlansın kaçırmasın yani. prens olmak daha iyi zahir prenses temayülü bol hayal kırıklığı taşıyor gibi, bilemedim.
"kahrolsun, p olmanın dayanılmaz hafifliği!" dedirtir...
prenses muamelesi görmeyi isteyen aktif kişisinin şimdiye kadar aktif olmakta ısrarcı ve kendisi ile ilgili kararlarda hatalı olduğunu düşündürmektedir.
kendisiyle barışık olmayan bir başka insan örneği de dedirtir.

tatlım prenses olmayı arzularken bunca yıl sana yapılacak onca güzel muameleden yoksun kaldın. nice kocalar devirirdin.
bir daha hiçbir şekilde portföyümde yer almayacak erkektir.
bu nedenle aktif erkekler ile başarılı sekslere yelken açması fakat bana gölge etmemesi istenir.