ilk sevgilisi olduğunuz kişinin sizi aldatması

aslında aldatmasıda değil, o ilişkinin hiçbir zaman yaşanmamış olduğunu anlarsınız.
işin içinde aldatmak varsa ortada hiçbir zaman ilişki de olmamıştır.
gelin size biraz kendi penceremden gördüklerimi anlatayım.
karşımdaki kişi 29 yaşına gelmiş, işi gücü elinde, gayet makul bir insandı. gel zaman git zaman birçok kişinin isteyeceği bir ilişki temposu yakaladık, bir çok yere gittik, el ele onur yürüyüşünde yürüdük.
sonra ne oldu?
ben her zaman hayatında birilerinin olduğundan şüphelenirdim ve insanlar bana "paranoyak" derdi. bir gün bir baktım ki, bir yıla yakın süredir hayatımı adadığım adam çatır çatır başkalarıyla görüşüyormuş, hem de "aşkım senle tanıştığımdan beri bir kişiyle bile görüşmedim" demesine rağmen.
aşk öyle bir zehir oluyor ki ilk önce beyninizi zehirliyor olmalı, affettim onu! ve dedim ki 'aldatmak demek seks değildir, olabilir, yapmıştır, boşver. aldatmak demek bir başka kişiye seni seviyorum demektir' eh,, bu yaşına kadar gelmiş, ben onun ilk sevgilisiyim, başkalarıyla takılsın madem.
ilişkiyi rayına oturtursun, yeniden bağlanırsın, ona emek harcamaya devam edersin. hoooop, problemler baş gösterir, ilgisizlikler artar. dayanamazsın, durumunu belli edersin ve tam da bunu bekliyormuş gibi senden ayrılır.
sonradan da öğrenirsin, onun aslında uzun zamandır sevgilisi varmış.
hani sen onun ilk sevgilisiydin ya, o senden ayrılmadan önce yeni birisini de yapmış bile.
ondan sonra harcadığın bir yılı, harcadığım emekleri çöpe atarsın.
hiç bir şey yapamazsın,
kızarsın,
üzülürsn,
ama elinden hiç bir şey gelmez.
hayatını mahvedip gitmiştir bile.
sonra da geçip gider bir gün diye beklersin.
ilk sevgilisi olmanız durumunu önemsememesine mi yanayım, aldatmasına mı yanayım? özetle iki ucu boklu değnek. muhtemelen aldatma işini seviyordur ancak sizi hiç sevmemiştir.
aldatıla aldatıla aldatmayı öğrenmek durumunun ilk aşaması. meraklarına yenik düşerler genellikle. çük görmemiş sıpacıklardır bunlar. farklı tenleri, farklı vücutları, farklı duyguları tatmak için can atarlar ve hemen buna yenik düşerler. açık ilişkiye çok müsait bir yapıya sahiptirler. sizi yakın arkadaşlarınızla bile aldatabilirler.
muhtemelen ilk sevgiliside değilsinizdir,o konuda da sizi aldatmıştır.
birisi aşkından ölüyorum dese bile inanmayın. seks yapın. takılın. geçin. erkek sonuçta. hepimiz aynıyız mk eheh
aşkta edilen ilk deneyimin kötü sonuçlanmasıdır. aldatan herkesin allah belasını versin ne diyelim.