ısırarak sevişmek

beyaz tenli sevgiliden görünür yerlerden uzak durma uyarısı alabileceğiniz sevişme şeysi.
kezban zamanlarimdan birinde gittigim bir evde, uzerime cikan herifin yuzumu gozumu isirmaya kalkmasindan dolayi nefret ettigim sey. uzerimdeki herifin suratina kafa atarak uzerimden atip -patlayan dudak, kan canagi bir surat gavata armaganim oldu- kostura kostura eve geri dondum, yuzumdeki izler gecsin diye gunlerce ugrasmam da cabasi. ha bu nedenle bizimkilere soyledigim yalanlara kimse inanmamistir, geride iz miz kalmamasi en buyuk tesellimdir (nemlendiricilerin ve cilt bakimimin gucu).
kişi eğer benim gibi beyaz tenliyse ertesi gün çok güzel morluklara sahip olunur. sapıklaşırsanız imza bile atabilirsiniz. şahsen çok acıtmadığı sürece hoşuma giden şeydir. ısırmayı da severim ama sadece sevişirken değil.
hiç yalamadan dondurma yemeye çalışmanın alemi yok. yerçekimi gibidir tençekimi!
bence ısırmadan sevişilemez, çünkü, şehvet ve coşkunun yoldaşıdır dişlemek...

(bkz: bandıra bandıra ye beni)
hc diyosunuz yani.

bravo!
sonrasında bi sürü iz, yara, bere, ııyyhhh. hatıra olsun diye bi tane ısır yeter. üstü kalsın.
bu eylemi en son ünide bir kız arkadaşımla gerçekleştirmiştim. ondan sonra bir daha yapmadım. hatta ondan sonra hiç bir kızla da yapmadım. acaba bu kız benim handikapım olabilir mi? adfsfadsfas.
sevgilimin çenesinden ısırırdım. öyle hayvan gibi ısırmazdım ama, teni narin olduğundan ve sürekli aynı yeri ısırmamdan dolayı acı çekmeye başlıyordu. az tokat yemedim ısırma huyumdan dolayı. normalde öyle bir huyum da yok ama sevgili bu ısırıp yiyesin var. neyse yine saldım kendimi. geçti gitti her şey. ayrıca, (bkz:sözlükteki sevgiliyi anımsatan başlıklar)
narin,beyaz tenlilerilerin uzak durması gerekirken uzak duramadıkları vampirizm akımının en önemli ritüellerindendir..
gogus uclarimin yanmasiyla biten eylem hos mu evet
köpek pozisyonu dedikleri bu olsa gerek.
sevdiceğimin dudaklar bildiğin köfte o yüzden ciddili ciddili ısırıyorum öpüşürken. etli olan her yerini ve burnunu çenesini ve kaşını ısırmayı da seviyorum. kan çıkmadığı, iz kalmadığı müddetçe sorun yok bence.
bazen hayvanlaşmak gerekir (bkz:ayı)
hiç sevmediğim sevişme tarzı. kibar ve nazik olmalı herşey.
  • /
  • 2