istanbul trafiği

önümüzdeki 20 gün boyunca 24 saat aralıksız devam edecek fsm ve haliç köprülerinin bakım ve onarım çalışmalasından dolayı istanbulda yaşayanların sinir katsayılarını arttıracak trafiktir. *

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/20782444.asp
zeplinler ile yapılacak zeplinbüs seferlerinin kesin çözüm olmasını bekliyoruz. ayrıca karayolları müdürlüğünden istanbul'luların beline bağlayacağı helyum balonlarıyla ulaşım yapmalarına dair bir açıklama beklemekteyiz.
güzel güzel(!) uyarılmalarına rağmen istanbul'u terketmeyen halkın uzunca bir süre canına kastedecek olan trafiktir.**

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
300 tl taksitle araba satarsan olacağı budur.
her metropolde olduğu gibi istanbul da da insanları canından bezdirir. (bkz: gülü seven dikenine katlanır. )
çare bulunmasını bırak gün geçtikçe kötüye gidiyor, istanbul da araba kullanmak gerçekten göt istiyor. ve evet o göt bende yok.
bir pazartesi sabahı hatırlanan, çekilmek zorunda kalınan kabus.
bugun tam kivamindaydi.. ama biraz daha yogun olsaydi gec kalabilmeyi basarabilirdim ve yolculuktan kurtulurdum. yagmur beni satti simdide trafik!!
abartıldığı kadar olmadığını düşündüğüm durum. belli saatler dışında trafiğin akışı gayet normal bence. önemli olan o saatlerde çıkmak zorunda olmamayı başarmak. belki de bağlantı ve çevre yollarını çok sık kullandığım içindir. belki de şimdi böyle yazıyorum diye ilk fırsatta arabayı yolun ortasında bırakıp yürüyerek devam etmeyi düşündürecek derecede bir trafik sıkışıklığı yaşayabilirim.
yaklaşık 2 haftadır eski perfonmansına dönmüştür.yarın okulların açılmasıyla tam çilekeş olacak olan trafiktir.