kim milyoner olmak ister

bir iki saat kadar önce yarışan bir kıza selçuk yöntem hangi ülkenin adıyla da deniz vardır diye sordu kız joker hakkını kullanıp arkadaşını aradı ve arkadaşı gayet emin rusya dedi kesin rusya derken kız ay evet hatırladım ben de tüh boşa gitti joker falan derken son kararım dedi ve rusyayı söyledi kısa süreli gergin bekleyişin ardından zart cevap çin çıkınca kızın suratında ki ifade selçuk yöntemin bıyık altından gülmesi rahat on dakika güldüm uzun zamandır böyle göt oluş görmemiştim iyi oldu
iki yıl önce başvuru için form doldurduğum gecenin sabahında kendileri tarafından aranmıştım.başvurunuzu değerlendirdik, stüdyomuza mülakat için yarın gelin dediler.gittim.mülakat grupları değerlendirildi,olumlu olursa sizi arayacağız denildi.ben bekledim ama o gelmedi.
selin ünver adında bir yarışmacı katılmış dün. "annen baban ne iş yapıyorlar?" gibisinden bir soruya "annem öldü, babam çalışmıyor, cezaevinde" şeklinde cevap verdikten sonra sunucunun "nedenini paylaşmak ister misin?" sorusuna da oldukça zorluk çekerek "annemi öldürdüğü için" cevabı yürekleri parça parça eden cinstendi. şimdi 50bin tl lik ödül sorusuna geldi ve program bitti, devamında umarım güzel bir ödül ile bitirip hayalindeki "anaokulu açma" girişimini gerçekleştirir.selçuk yöntem sonrasında sunuculuğa murat yıldırım getirilmiş. hiç olmamış, yakışmamış. sevmedim, sevemedim.


yeni sunucusu olan murat yıldırım'a alıştığımı fark ettiğim yarışma programı. bu akşam da çok tatlı bir teyze yarışmıştır.
dün yayınlanan bölümde sorulan göteborg dan göttingene giden biri hangi iki ülke arasında seyahat etmiş olur sorusuyla yüzlerde tebessüm oluşturan yarışma programı.seviye bir anda mehmet ali erbil'le çarkıfelek düzeyine inivermiş bildiğin.
kim olmak istemez ki olarak düzeltilmesi gereken program ismidir. belirli sorulara doğru cevaplar verilerek ilerlenir ve son soruyuda doğru bilerek büyük ödül kazanılır. kazanan yok heralde daha.
yandaş yeni sunucusunu ve burnunu utanarak çok çekici bulduğum yarışma.
şu anda milyonluk sorunun ekranda olduğu yarışma programı.soru istiklal marşıyla ilgili.yeni sunucu da kenan imirzalıoğlu olmuş.
her zamanki gibi 'ben bunu yapardım laan' dedirtti soru. lakin finale yakışır tarzdaydı ülkecek marşı tekrarladık. helal olsun haketti de.
populist bir hareketle atv gibi çizgisi belli olan kanala bu yapımı da yaparlar.
sonunda bir kişinin büyük ödül aldığını gördüğümüz yarışma.
salgın sonrası format değişikliğine gidilerek seyirci jokeri kaldırılmış onun yerine 1 milyonu kazanan arda ayten'e soru sorma hakkı olarak uzmana sor jokeri eklenmiş.
kenan imirzalıoglunun ukala tavırları beni benden alıyor kenan bey önünüzde sorular tabiki bileceksiniz de niye yarismaciyi ezersin?eskiden heyecanliydi
ayrıca kurlardan sonra iyice acıklı bir hal almıştır. 1000 lira benim mazotuma yetmez
gelmiş geçmiş en iyi joker avukat mehmet aydemir dir
  • /
  • 2