kısa paça pantolon

ay lütfen giymeyin en kısa sürede de imha edin. modası geçti artık bunların ya da herkes giymesin yani yasaklansın. o ne öyle iğrenç kızlar gibi ince bilekli olsanız anlarım da erkek bileği ile orantılı bir şey değil sonuçta. normal paça, hatta dökümlü ya da uzun paça pantolon giyin vallahi daha seksi oluyorsunuz. zara modellerine özenip yapmayın bu işi göz var izan var arkadaşım.
boyum kısa ve bacaklarım ince olduğu için giyemediğimdir çünkü yarrak gibi duruyor. fekağk uzun boylu ve muntazam bacaklı beylere yakıştığı doğrudur. aşırı kısa ve tayt formunda olanlar nefretimsin.
mide bulandırmaya yarar
bileği güzel kadınlara yakıştığını düşünüyorum.
insanların gitmesinden rahatsız oluyorsanız eve gidip perdelerinizi çekip yatağa gömülün bence. tahammül sinirimizin kalmadığı sureclere götürme bizi ya rab. kısa pantolon bile dert olmuş.
tanim: bacak boyunu uzatmak ve bacak dekoltesi vermek için tasarlanan pantolonlar. yakisma ihtimali oldukça düşük olmasına rağmen günümüzde oldukça tercih edilmektedir.
çokça denedim. test ettirdim. onaylattım. beğeniliyor. üzerinde beğenilmeyenlerce her zamanki gibi gömülüyor, istenmiyor, hemencecik bitiversin de gözlerimiz artık görmesin diye feryat ediliyor. uzunca seneler mağazacılık yapan birisi olarak şunu söyleyebilirim. moda algısı sıfırın altında eksi bilemem kaç derece olan herkes kendi düz ve sığ, dalgasız dolap denizine göre yargılıyor herkesi. çünkü her şey standart, kalıplaşmıs ve aynı olmalı onlara göre. ama böyle giyinenler, moda denilen şeyin hayatının önemli bir parçasını oluşturan kişiler yani bizimle aynı hayatı yaşamıyor, aynı paraları alıp aynı yerlerde gezmiyor çoğu, aynı mantıkla yaklaşıp aynı paraları ödemiyor giydiklerine. lüks giyim diye bir sektör var. kaçınız bu mağazalardan içeri adım attı ve gezdi? fiyatlara bir baktı? o insanlar o götünüzle güldüğünüz şeylere etmez dediğiniz fiyatlara yıllardır sizin senelik maaşlarınızı yatırıyor. çünkü aynı hayatta değiliz o kişilerle. farklı yaşıyor ve farklı giyinebiliyor da olabilirler, bizimle aynı da. bunun için illa zengin olmaya da gerek yok. fast fashion markalar daha az ömürlü olan aynı kalıp ürünleri seriyor önümüze. bırakın herkes parasının yettiği kadarıyla farklı giyinip gezsin. ama yok!farklılığa bizde yer yok. "çok güzel ama ingiliççe. biss bilmiyoss ingiliççe. " mantığıyla adeta yabancı bir dil muamelesi görüyor moda. dil öğrenin o zaman. bilirseniz o zaman anlarsınız.