kişinin eşcinsel olup olmadığını anlama yolları

dişi ya da erkek birey alınır, önden önüne bir kaç bar çikolata koyulup yedirilip mutluluk hormonunun kabarıp bütün vücuda yayılması için mayalanmaya bırakarak mutluluğu arttırılır, üstü çıkarılarak buzla neme uçlarına press yapılır, mutlulukla doldurulmuş ve soğuk press ile meme uçları sertleştirilmiş bireyin bir meme ucu erkek bireye bir meme ucu da dişi bireye emdirilir, hangi meme ucu uygulanan işlemden sonra yumuşuyorsa birey o meme ucunu emen cinsten hoşlanıyor demektir.
gözlerine bakınca kendini ele verir. 3 saniyeden fazla ve derinlemesine bakıyorsa bi ki eşcinseldir.
cinsi tercihi önemli çok değil insan olsunda
kesinlikle bir erkek size 5 saniyeden uzun baktıysa o kişi eşcinceldir bazen annemle yanyana yürüdüğümde annemden ibneye bak nasıl uzun uzun baktı benden de utanmıyorlar diye hayıflandığını bilirim.
aniden elini çükünüzün üstüne götürün. ağzınıza sıçarsa heteroseksüel eğer sadece tepki gösterirse vurduruyordur.
eşcinsellik karakterize edilecek bir kavram olmadığından anlama yolları falan da yoktur.nitekim ne eşcinseller vardır ki dışardan extreme maskülen gözükür ama içi tamamen farklıdır.tabi feminen olup da direk belli eden de olabilir.yalnız her feminen erkek de eşcinsel değildir.yani durum so complicated
kendisine eşcinsel erkek pornosu izletin ve bulge ını gözlemleyin. eğer kabarıklık artıyorsa bilin ki eşcinsel eğilimi mevcuttur.(bkz:homofobikler üstünde yapılan ilginç deney)
yere buğday taneleri atılır eğer kişi eğilerek alıyorsa eşcinseldir. dizlerini kırarak arıyor ise heterodur. bir dk bu evlenilecek erkek evlenilmeyecek erkek testiydi. *
direkt gözünüzün içine bakıyorsa senden etkilendim ama heteroyums ;))) numarası çekiyordur indirin pantulunu yalayı verin.
onunla yüzyüze konuşurken hornet'teki size en yakın profile mesaj atın. eli telefonuna gidiyorsa kesin eşcinseldir.
  • /
  • 5