kız kurularının genellikle iç titreten yakışıklılarla çıkıyor oluşu

şu dünyada üzerine en fazla fikir yürütülen, düşünürken de böyle dalıp gitmelere yol açan ancak kendine geldiğinde neden böyle olduğu yönünde hiçbir somut veriye ulaşılamayan hakkaniyet kaybı.

hak ediyor olma noktasında dengeleri tersine çeviren bu durum; sıçan suratlı pek çok kızın eli yüzü biblo yapılmalık adamı yemesine yol açmış; göreni hayata isyan edip; yolunu değiştirmesine itelemiştir. "adaletin bu mu dünyeaaa. dedirtir.
külliyen yalan bir önerme! 45 yıllık kız kurusuyum hiç öyle iç titreten biriyle çıkmadım ya da çıkamadım. çıtır kızlar varken o "yakışıklılar" bize düşmüyor şekerim. günahımızı alma lütfen!
geçerli olmayan önerme. artık 0.7 uç görünümlü süper ince kızlarla vücuduna baklavacı dükkanı açmış mega hot çocukların çıktığı bir zaman dilimindeyiz maalesef. o yüzden kız kurularına, yarmagüllere, canım senin yüzün çok güzel bir 15 kilo versen aslındacılara, balık etliden hallice şişkolara , değil soğuk kış gecelerinde içine yaz güneşi gibi doğacak iç titreten yakışıklı sevgili , yalçın abi 40 yıllık başıma vurdu eşşeğe varıyom anca afedersiniz. önemli olan iç güzellik ama canlarım.
kız kurusu kendi içinde fazla cinsiyetçi bir söylem. hiçbir kadın arkadaşımız bu cinsiyetçi söylemi hak etmiyor. bir eşcinsel erkek birey olarak böyle düşünüyorum.