funky

Durum: 8 - 0 - 0 - 0 - 03.07.2013 22:54

Puan: 80 - Sözlük Kezbanı

6 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

ayı sözlük yazarlarının eski hayatlarındaki kimlikleri

polis otobüsünde patlayan biber gazı

30 dakikadır uygun atasözü arıyorum bu durum için sözlük amma velakin bulamadım. balkona çıkıp bayrak asmamı sağlayıp, evde halaya durmamı sağlayacak bir kurgu ürünüdür. keşke olsa lan böyle bir şey mutlu oldum şu an.

ingiliz

aksanlarını yediğim , sarışınlarını ayrı sevdiğim güzel , asil insanlar. hiç kompleksli bir ingilizce tanışmadım şahsen , genelleme yapmak yanlış olur tabi ama benim hayran olduğum insanlar bütünüdür. tüm gün ağzını büzüştürerek fucking desin ben çişimi tutarım yine ayrılmam yanından.

elele yürüyen iki erkek

düşününce hayata gülen gözlerle bakmamı sağlayan olaydır.

elele yürüyen iki erkek

düşününce hayata gülen gözlerle bakmamı sağlayan olaydır.

ayı sözlük itiraf

kulağa çok ergen geldiginin farkindayim kimse beni anlamıyorlar, çok bunaldim gitmek istiyorumlar ama ben gerçekten çok kötüyüm sözlük . ölmeyi düşünüp insanlara eziyet çıkmasın diye ağlayarak planımı ertelemek zorunda kalıyorum o kadar huzursuzum ki yatağımda değil çalışma masamın altına girip kendimi hapsedip geceyi orada geçiriyorum. ne ağlamak ne nefes almak çözüm.

esra erol'un askerleriyiz

yanlış hatırlamıyorsam programına bir kere eşcinsel biri telefonla bağlanmıştı basında da baya yankı bulmuştu bu olay show tv ana haber bülteninde görmüştüm ben de merak edenler şöyle yamacıma gelsin

kız kurularının genellikle iç titreten yakışıklılarla çıkıyor oluşu

geçerli olmayan önerme. artık 0.7 uç görünümlü süper ince kızlarla vücuduna baklavacı dükkanı açmış mega hot çocukların çıktığı bir zaman dilimindeyiz maalesef. o yüzden kız kurularına, yarmagüllere, canım senin yüzün çok güzel bir 15 kilo versen aslındacılara, balık etliden hallice şişkolara , değil soğuk kış gecelerinde içine yaz güneşi gibi doğacak iç titreten yakışıklı sevgili , yalçın abi 40 yıllık başıma vurdu eşşeğe varıyom anca afedersiniz. önemli olan iç güzellik ama canlarım.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 8

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.