kızları okula gönderelim de fahişe mi olsunlar

gaziantep'te imam hatip lisesinde öğretmen(!)lik yapan imam muzaffer ceylan'a ait sözler!

lafa geldiğinde ahlaktan, dinden, imandan, kadın haklarından mangalda kül bırakmayanların verdiği eğitimle öğretmen(!) olan bir şahıs...

tespiti konusunda hangi yakın akrabasında rast geldiyse, vaaz verdirecek kadar kanına dokunmuş olan kişi.

http://sozcu.com.tr/2014/gundem/imam-hatip-ogretmeninden-skandal-sozler-448953/
liseli çıtır merve +18 başlıklı videoları çok izlemiş cahil insan modeli.
ayrıca bunu bir imam hatip öğretmeni söylüyor diye eleştirmektense insanlığını eleştirmek gerekir . etiketlere takılmadan nelerle uğraştığına bakmadan. keza bir türkan saylan örneği vardır ki kız çocuklarına burs verirken yaptığı ayrımcılıklar vs .demem o ki bu tarz düşünceleri dine mezheplere bağlamak ne derece doğru tartışılır.
kızlar fahişe olacaksa okulda olmasına son derece karşıyım, okullar ticarethane olarak vergi vermiyor, kayıt dışı ekonomi yasaklansın, fahişelik halka insan
çok doğru bir söz. evet evet çok doğru türbanlı fahişelerin! sahil kenarlarında ne bok yediğini herkes biliyor. bu arada imam hatip'inde bir okul olduğunu unutmayalım ve pedofolinin kralları nerede yetişiyor onu da söylemeye gerek yok sanırım.
kerhaneleri kapatalım da millet bizi mi siksin? dediği rivayet edilen kıdemli-dinazor politikacının eseri olan bugünkü türkiye'ye yakışan bir beyandır.