kürt erkeklerinin ekseriyetle yakışıklı olması

mavi gözlü esmer olaydı iyiydi . yoksa kömür karası beni pek açmıyor açıkcası
asıl kürtler sarışın ve mavi gözlüdür zaten. ki hani insanların güzellik anlatışı niçin kürt diye ayırılıyor onu da anlayamadım. her ırkın çirkini de güzeli de vardır.
biraz bozulduğum bi nokta, şöyle ki: bundan bi 10 sene önce kara kaşlı-kara gözlü, tam o ''anadolu'' erkeği esmer erkek tipi hep bi göze aykırı, daha doğrusu korkutucu gelirdi. çirkin demiyorum zira güzellik göreceli bir kavramdır ve başlık kapsamında gayet de seksi birçok bey bulunmakta, neyse. benim bozulduğum nokta ise, öncelerde kimsenin her saniye ölüp bitmediği bu beylerin şu son zamanlarda popüler olması. tabi bunda azıcık spor, doğru dürüst giyim ve saç-sakal faktörü de var da. bu beylerin bu görünümle, evet seksi, ama kendilerini bir şey sanması olayı beni epey rahatsız ediyor. evet hemen hemen her türk kızı ve gayi gibi ben de esmerleri gayet beğeniyorum ama bu tiplerdeki şu son 2 yıldaki ego, bi burnu havadalık... hele bazılarında ikinci cümle hemen ''ben kürdüm.'' hani arkadaşım beni senin etnik kökenin falan ilgilendirmiyor, ben daha çok seksapel olsun karakter olsun buna bakarım. böyle bir kendini ifade etme zorunluluğu, yani evet ülkedeki bu kürt takıntısı havalarda anlıyorum ama sonuçta insan insandır. zaten kimse %100 türk değil, ülke medeniyetler beşiği kimi gelmiş makedonya'dan kimi gelmiş türkmenistan'dan kimi gelmiş abhazya'dan... hani bence bir fark yok da böyle ısrarla bunu belirten ve bunun ekmeğini yiyen beyleri ekseriyetle kınıyorum.
yakışıklı olmasalar bile kesinlikle çok karizmatik olabiliyorlar. bence bu özelliklerinin üstüne düşerlerse, çok daha aktif olabilirler sadfasdf.
eskiden hiç ilgimi bile çekmezdi de şimdi bazıları hoşuma gitmeye başladı. tuhaf.
çok seksi erkeklerdir. iri ve uzun boylu, asaletlilerdir.
şimdi eğri oturup doğru konuşalım. tabii ki de genellemeyelim ama çoğunlukla da yakışıklı olduklarını söyleyemeyiz bence. belki de benim yakışıklılık anlayışım farklıdır. bilemiyorum. ama cidden nadiren iyisine denk geliyorum.
esmer severler için doğru önerme.
yakışıklılar yakısıklı, tipsizler tipsizdir bunun ırkla falan alakası yoktur.