kuşum aydın'ın full aktif olması

bir anektod:


malum ülkemiz gay'lerinin yurt dışı sevdaları pek bitmez. kürdüyle, laz'ıyla her biri ayrı bir penis boyuna ve koca taşaklara sahip bu topraklarda yedikleri yetmez ve ellerinden geleni ardına koymayarak kendilerini bir de hans'ların john'ların memleketine atmak için her şeyi yaparlar.

bu yurt dışına çıkış yollarından biri de genç gay'lerimiz için, bir aktivist örgüte kapağı atıp, seminer olsun konferans olsun gezme yolları kovalamaktır. işte boğaziçi üniversitesi'nde okuyan zeki bir arkadaşımız da bu yollardan biriyle kendisini amsterdam'a atmayı başarmıştır.

ilk yurt dışı deneyimi olduğu için aşırı heyecanlıdır ve içi içine sığmaz bu kızın.

konferanslar biter kızımız harçlıklarını birleştirip bir iki gün daha amsterdam'da kalıp o bar senin bu bar benim gezme peşindedir. ve en sonunda yolu kentin meşhur barlarından birine düşer. bir kaç içkiden sonra da kendini her meraklı türk gay'i gibi dark room' atar.

efendim o sike köfte, bu taşağa avuç derken en sonunda birinde karar kılar. gayet kalın, pürüzsüzdür ve kızımızın hoşuna gider ve haşince ağzına almaya başlar. fakat biraz fazla sertçe almış olacak ki ağızdaki organın sahibi beyden şöyle bir ses çıkar:

"dikkat et kıreceksin".

evet, türk türk'ü bu seferde dark room'da bulmuştur. biraz daha takılırlar sonra da sikin sahibi der ki "gel sana bir içki ısmarlayayım" genç gay kızımız kabul eder. o zaman kadar karanlıktan dolayı birbirlerinin yüzlerini henüz görmemişlerdir dark room'dan çıkmak üzerelerken sikin sahibi der ki "yalnız yukarı çıkınca şok şaşıracaksın"

dark room'dan çıkarlar barın ilk ışıkları yandığı anda boğaziçi'li gay'imiz az önce ağzına aldığı sikin sahibini görünce gerçekten şok geçirir.

çünkü karşısında olanca güzelliğiyle kuşum aydın durmaktadır.
kuşum aydın kadın değil miydi? kadınlıkta aktiflik sorunsalı.
bir nisan falanmı bugün.arkadan aktiftir anca,o şeker kadın.
yorumları okuyunca sanırsınız dünyadan habersiz yaşlı teyzeler konuşuyor. sekste yapılan şeylerle, kadınsı-erkeksi olmanın, konuşma tarzının, jestlerin vs. ne alakası var? cehalet diz boyu vallahi. önyargı ve örtük homofobiye ise hiç değinmeyeyim, ağzımı bozmak zorunda kalırım şimdi sözlükte. **
rahat bırakın karıyı ayol. protez penisli külot falan giymiştir . olamaz mı.
aydın da penisini yalatmakla aktif ya da hikayedeki gibi full aktif olunduğunu sözlükten öğrenecektir. dark roomun karanlık ortamında kimine oral seks yapılır, kiminin kıçı yalanır; kim kime dum duma. kuşum aydın görünürlüğü olan, oldukça feminen bir şov insanıdır. dalga geçilecek özellikleri bulunabilir, televizyonda veya sahnede yaptıkları tiye alınabilir ancak adamın yatak hikayeleri ya da dark room gibi gizli bir ortamda yaşadıkları bizi ilgilendirmez. sanki herkes maskülenlik derecesinde aktif pasif rollere soyunuyor da, bir aydın kaldı konu edilecek.
bu arada kuşum aydın'ın malum anısı birebir madiclara blogspot'dan alınmış. keşke kaynak belirtilseydi...
kadınlığın edilgen, erkekliğin etken olması üzerine kurulu bakış açısının etkisinden kurtulamamış olmanın etkisi ile genel olarak kadını temsil ettiğine inanılan davranışlara sahip olması nedeni ile kişinin illaki edilgen olarak, tek taraflı bir cinsel münasebette bulunması gerektiği ve bunu sağlamıyorsa da durumun büyük bir tezat oluşturduğu ve bu tezatın da alay konusu olabileceğini ima eden eşcinselleri göstermiş olan başlık. bu toplumun belirlediği cinsel rollere, erkekliğin ve kadınlığın tanımına bizzat kendi varlığınız ile karşı duruyorken ve bu tanımlamalara uymadığınız için de en fazla baskıyı gören kesimin bireyleri iken, bizzat kendi içinizden yapılan ötekileştirmeyi anlamak mümkün olmamaktadır.