lens

şu meşhur nereye koydum ben şu gözlüğü repliğinin gençlere yönelik versiyonunun nesnesi. sonradan sarı saçlılardan sonra yeni renkli gözlüler familyası yaratmıştır.
kulağa "objektif" ten daha hoş gelen kamera aksesuarı
insanların gözlerimden şüphe duymasına neden olan sinir bozucu nesne." lens takacaksam daha cafcaflı bir renk takarım niye böyle bir renk seçiym ki" dememek elde değildir. aynı zamanda gözlüğün bir erkeği katmış olduğu çekiciliğin de katilidir.
fotoğraf makinelerinden daha pahalı.. ugruna servet dökülen zımbırtı...
göz bozukluklarının tedavisinde gözlükten daha rahat kullanıma sahip bir araç, renklisini de alabilirsiniz ucuza kaçarsanız ölü balık gözü gibi olur gözleriniz. bende mavisini alsam mı acaba diye düşünüyorum bu gözlere takarsam nasıl olur acaba ?
asrın buluşlarından biridir fakat genellde türk insanlarının özellikle gayların dış görünüşünü beğenmeyip belki sorunum göz rengimdedir laann diye gereksiz bir amaç için aldıkları sonrada sorun bende değil insanlar kör onlar lens alsınlar la diye biten bir dialog başlatan nesne.
bazı renkleri o kadar yapay, o kadar itici ki bırakın takmayın eminim sevmediğiniz o kahverengi gözünüz çok daha güzeldir ve anlamlı bakıyodur.