lepiskacasta

ilk entrylerini dolduran yazar adayımız. hoşgeldin.

(bkz: askk)
beni kırmayan cam önü sardunyam.
iyi yazıyor, umarım sürekli yazar. hoşgeldin.
içimdeki kurabiye canavarini ortaya çikaran yazardir. bir ayi sözlük altin günü düzenlesekte bize o güzel kurabiyelerden yapsa.. enryleride bir o kadar lezzetli.. takipteyiz..
hala zirvelere gelicem gelicem deyip gelmeyen yazardır. bir daha gelme bak nasıl çekiyorum kulağını, saçını başını nasıl yoluyorum gör ! şaka bir yana yoğun günlerini bir atlat sonrasında illaki biraraya gelip iki lafın belini kırarız. rüyalara çok inanma diyeceğim ama ciddi anlamda sanki başka türlü de olsa malum olmuş, ne diyim.
ayı sözlük özün süzen ile yeniden zirvesi'nde tanıma fırsatı bulduğum akabinde gerçekleşen trans onur yürüyüşü ve gay pride'de yakından gözlemlediğim; after çay oturumunda konuşmalı oturum yaptığım zeki, çevik hatun. böylen ceylan gibi bakmaya bile doyumu fütursuzca.

bir kenara ayırdığım insanlar statüsüne alıp, gak deyince su guk deyince ekmek verilesigillerden oldu; zaten okuyordum artık hatimli okuma terapilerine girerim zahir.
çok kafa yazar. iyi ki de tanışmışım. trans onur yürüyüşünde uzun süre gökkuşağı bayrağını kullandım ve hiç sıkıntı etmedi. oldukça uyumlu bir yazar aynı zamanda. daha çok zaman geçirmek isterim. ayı sözlük gay pride zirvesi 2013 de mutlaka bekliyorum. katkıların için teşekkürler.
ayı sözlük iki yaşında zirvesinde ahmetonski nin rahatsızlığı sonrasında katılamaması sebebiyle etkinlikte görev alan ve bize destek olan sevimli yazar. seni çok seviyorum. çok teşekkürler.
amanın da amanın. nasıl hanım hanımcık bir yazar o öyle. tanıştığıma çok memnun olduğum daha fazla sohbet etmek istediğim yazardır.
biz yine çok konuşamadık ya la. eneee. çok konuşkan olmayan yazarımız*. zirveye katılışıyla mutlu etmiştir.
mimar olduğunu bilseydim, zirvede en azından meslektaş muhabbeti yapmayı esirgemeyeceğim yazar. giderken de arada bir yerde göremedim, güle güle diyemedim, ayıp oldu.
zirvede suskun olan ama alkollü bir zirvede konuşturup o edepsiz sorularımızın bir bir cevap almayı umduğumuz yazarcan *
fıssstıkım, iş güç kadını olmuş kendisi, nasıl sevindim ki bilemezsin. beni kırmayıp evdeki çalışmasını bırakıp zirvelere geldiğin için çok teşekkür ederim. çok güzelsin kızım sen, valla.
sessiz ve sakinliği bir kaç tekila ile son bulacağını düşündüğüm, utangaç ve o utangaçlığının altında bir cevher yattığını düşündüğüm yazarcan.
sözlükte an itibariyle online olmasıyla ''aman aman efenim kimleri görüyoruz'' dedirtmiştir.
sessizliği bana fırtına öncesi gibi geldi bir açılsa gülmekten kırıp geçirecek gibime geldi
bugünkü zirvede kısırlı börekli çörekli bir zirve sinyalleri vermiştir. seviliyorsun çok. eurovision gecemize de mutlaka bekliyorum.