lgbti+ temalı web çizgi romanları

the less than epic adventures of tj and amal
bir gey oğlan bir kızla evlenmekten son anda vazgeçip ailesiyle arasını bozuyor. fakat kız kardeşinin mezuniyetine ailesine rağmen gitmek istiyor, bu yüzden hikayeden alakasız bir tiple eyaletler arası bir kara yolcuğuna çıkıyorlar.
http://tjandamal.com/

always raining here
lisesindeki tek diğer geye fazla asılan azgın bir arkadaş var. aralarındaki çekişme tatlı gözükse de bi noktadan sonra drama başlıyor.
http://alwaysraininghere.com/

the quick and dirty life of fritz fargo
oldukça leş bir hayat yaşayan john (fritz) ve onu bu bataktan kurtarmaya çalışan ed'in hikayesi.
http://fritzfargo.com/

easy
cinsel yönelimiyle barışık olmayan bir ingilizce öğretmeni mezun öğrencisiyle ilişki yaşıyor. daha sonra bununla ilgili bir fotoğrafın internete yayıldığını öğreniyor.
http://www.easythecomic.com/

tripping over you
straight lise aşkı film özetini alın ve karakterleri gey yapın. tebrikler, bu özeti elde ettiniz. cidden,
 spoiler!
milo ve liam bir araya geldikten
sonra bu çizgi roman benim için çok anlamsızlaştı. gene de bayağı uzun süredir devam ediyor, takip edilesi.
http://trippingoveryou.com/
full spectrum therapy
çocukluk arkadaşı iki gencin ihtiraslı hikayesi. ama birinin beynine uzaylılar mı girmiş, bir şeyler olmuş? insanların fuck yerine fold dediği uzaylı istilası sonrası garip bir alternatif evrendeyiz.
http://fst.smackjeeves.com
(bkz: sandman)
desire çift cinsiyetlidir. despair'in ikizidir. feminen görüntüsünün yanı sıra bazı kadınları hamile bırakmıştır. gerçek anlamda lgbti teması taşıyor mu tartışılır. desire'ın çift cinsiyetli olmasının sebebi aşkın cinsiyetinin olmamasıdır.
classcomics adlı şirkette bolca mevcut ama oldukça absürt cinsellik barındırıyor.
(evet insan absürt cinsellik nedir diyor ama girip bir bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız). genel olarak pornografik olmalarının yanı sıra bazılarında ciddi eğlenceli kurgular var aslında. yaoi ürünleri gibi değil kesinlikle çok iyi çizilmiş çizgi romanlar bunlar.
(bkz:ayı sözlük itiraf)
burada batwoman'ı bulabilirsiniz: https://getcomics.info/tag/batwoman/ - türkçesi de mega'da vardı silinmiş. bende türkçesi'nin ilk 11 sayısı mevcut. disk üzerinden yollayabilirim.

mavi en sıcak renktir'in çizgi-romanı: https://readcomiconline.to/Comic/Blue-is... - türkçesi yok.