liseli gay

hayatın baharı denen yıllara denk gelen ama genç bir gay için en karanlık zamanlardır. anlam karmaşası, kafadaki sorular. bir yandan arkadaşların am peşinde koşuyor olduğu ve bir o kadar senin am için isteksiz olduğun dönemler. bir yandan kadınlardan hoşlanmak için çaba harcama, bir o kadar olgun erkeklerin hareketlerinden hoşlanıp zaman zaman platonik aşk lara yelken açma. dönem dönem içine kapanma ve çıkış yolu bulma, oturup ağlama hatta bazen intihar etmeyi düşünme. ne zaman ki ne olduğunu kabul edip kendiyle kavga etmeyi bırakırsa bu genç kardeşimiz, işte o zaman hayat yeniden başlıyor olacaktır.

(bkz: liseli gaylere tavsiyeler)
kötü,epey sancılı bir dönem.
kızlar gibi kafanızı meşgul edecek birşey olmadığı için hem can sıkıntısını gidermek, hem de gideri olan erkek öğretmenlerin ilgisini çekebilmek amacıyla derslere abanmanıza, ardından okulun en başarılı öğrencisi olmanıza yol açar. yıllar ilerledikçe ve kıllandıkça bir tırtılın kelebeğe dönüşmesi gibi bir inekten ayıya doğru metamorfoz olayını tamamlarsınız.
bizim zamanımızda zulümle eşdeğerken şimdi ki gençler için eğlenceli bir şey.gey tanışma sitelerinin yüzde ellilik bir kısmını oluştururlar.gay barlarda üst kısımlarını çıkarıp ayyyhhhh diye çığlık atmasalar daha çok seveceğim yavru ceylanları.