lubunya

boğaziçi üniversitesi gey lezbiyen biseksüel ve trans topluluğu..

ekşideki düşük not ortalaması sebebiyle kulüp olamıyorlar ve boğaziçi üniversitesi kadın araştırmaları kulübünün altında çalışıyorlar ifadeleri tamamen asılsız palavradır.

lubunya üyelerinin not ortalaması ile ilgili hiçbir sorunu yoktur ve topluluk kulüp olma yolunda ilerlemektedir ve topluluğun boğaziçi üniversitesi kadın araştırma kulübü bükakla hiçbir organik bağı yoktur.
her seferinde labun olarak telaffuz ettiğim kelime daha da zorlasam babun derim diye korkuyorum,hoş neden korkuyorsam!
selin berghan'ın tezinden yola çıkarak hazırladığı araştırma / nehir kitabının adıdır.
erkek eşcinsel. genelde kadınsı davranış tarzında yaşar ve/veya görünürler. pasif oldukları düşünülür. ancak travestilerin bile - özellikle para ile seks yapanlar- sıklıkla partnerlerine aktif oldukları bilinir. bir şekilde yaşam tarzları böyle olmuştur. genelde bu bir tercih değildir. eşcinsel olmak gibi olur işte. illa ki birilerine özenmeleri gerekmez. içleri budur, dışları da böyle olur. pek çok eşcinsel gibi bazı kalıpların arkasına sokmazlar kendilerini, neyse o.
kolikalarını alıkıp, şugariyetlerini takıp. çarka çıktıkları parkta mantilere, laçolara alıkırlar. ama paparonları görünce hemen naşlarlar. sürekli kür alıkmaktan dolayı aileleriyle madileşmiş olduklarından, paresizdirler. çoğunun ayagında çangalı, cebinde habbe alıkacak sipali yoktur. madi sirkaflarda yaşarlar. zaman zaman beldeli koli alıkırlar. sürüngen çorcuların madiliğine uğrarlar. bunalıma girip piyiz alıkan, naciyeye sarılanlar çok olur. aslında şugar gacılardır. ama toplumun gözünde, naşlatılması gereken madi insanlardır.
bilen pasif gey anlamının aksine eşcinselin kendi dilinde eşcinsel kelimesinin karşılığı
nefret ettiğim iğrenç kelime,bir de bunların dili vardır.benim tercihim (bkz: elit gay)
nedir bu yahu? hangi enrtyme lubunya ya da muadillerini yazsam derhal eksileniyorum. lubunya lubun lubuncan lubundil lubunnaz. ehhh lubunya işte. eziklemek için değil durumu ortaya koymak için yazıyorum. mesela parayla seks yapana fahişe oruspu ya da seks işçisi denir. yani bunlardan birini söylediğinde durumu ortaya koyarsın işte. kendi öz cinsiyetini terkeden ya da bir şekilde terk ettirilen erkek eşcinsele de lubunya denir. eee bu durumda neyin eksisi? *
sana gitme demeyeceğim,
ama gitme, lubunya
adını gizleyeceğim
sen de bilme, lubunya.
barbunya ile akrabalığı bulunduğunu düşündüğüm kelime .
eskiden sadece etiler bebek civarinda görulebilirken, artik kartal-tuzla arasinda da epey yer edinen pasif escinsel turu. hakikaten de semt bazli bir ayrimcilik hepimizin kafasindan geciyor degil mi?
(bkz: jakuzi) grubunun (bkz: fantezi müzik) albümünün 7.şarkısı
  • /
  • 2