marmaray aşırı elleme sonucu bozulmuştur

açıldıktan bir gün sonra, lanetli ruhların gazabı misali nerdeyse tüm gün arıza yapan marmaray'ın dramına yönelik açıklama.

tcdd genel müdürü süleyman karaman; gençlerin çok hevesli olduğunu trenlerin her yerine ellediklerini hatta imdat frenini dahi zevk için çekenler olduğunu beyan etmiş. haliyla arıza kaçınılmaz olmuş. trene elleme ile ya da imdat frenini çekme ile arıza olucaksa yandık demektir; esaslı bir arızı durumu ya da beklenmeyen halde, demek marmaray yanardağ misali etrafa lav saçacak. ayrıca trenin adına da yorum yapılmamalı; belki de özünde ellenmekten hoşlanıyor olabilir bunlar mümkün şeyler yani.
aşırı elleşmenin yol açtığı olumsuz sonuçlardan biri. her tarafı ellemeye aşırı meraklı halkımın marmarayı da elle tacizi sonucu bozmasının müsebbibi olması durumu. *
lütfen dokanmayınız.....
faiz lobisinin, ergenekoncuların, yahudilerin, cehapenin veya çapulcuların işidir diye bir beyanat beklemedim değil. neyse marmaray'a nazar değmiştir. polat alemdar bir okuyup üflese fosforlu kedi gözleri marmaray'a karanlık tünelde yolu gösterir.
bir tane organ vardır ellendiğinde bozulan, işlevini yitiren, bu organın adı kalın bağırsaktır. ameliyatlar esnasında bile ellenmezler küsmesinler diye, kalın bağırsak, umarım anlatabilmişimdir.