max blum

  • /
  • 9
max blum, max blum, max blum... zirveye sözümona assolist havalarında gelip uzun süredir sözlükte kaybettiği popülerliğine popülerlik katacağını uman ama ilgi çekemediğini farkedince bel altından vurmaya çalışan yazar. tüm sataşmaları kalite standartlarım gereği gayet ciddi bir üslupla bastırılmış ve şiddetle uzaklaştırılmıştır. ayrıca genç adam zirveye yine derin göbeğini saklamayan/açıkta bırakan bir kazakla katılarak en azından bunla kendime yer edinebilirim diyerek havasını almıştır.
tarihte ilk kez elitliğini koruyamamış, merdiven köşelerinde ucuz bira içerken paparazilere yakalanmış yazar. herkes dağıldı biz kendisiyle beşiktaşta oturup dedikodunun kralını yaptık.* son yaşadığı olaya cidden canım çok sıkıldı, umarım en kısa zamanda her şeyi yoluna koyar.
zirve öncesi yaşadığı üzücü olaya rağmen, yıkılmadım ayaktayım ve hepinizi auramla döverim edasıyla zirveye gelip beni mutlu eden yazarcan. o kadar sevindim ki gördüğüme sugar cafenin üst katındaki camdan belime kadar sarkıp bir mahalle kadını edasıyla "aaaa max hoşgeldin gelsene yukarı" diye çağırdım kendisini. yukarıya geldiğinde sen beni nasıl o şekilde çağırırsın elitim ben elit diye ayaklarımdan başlayarak aşağılar gözlerle süzmüştür beni. kahve içmeye gittiğimiz mekanda kayıp kızlar filminde geçen "kolej mezunuyum komiser bey, yakalanmadan önce diplomalı fahişeydim sayenizde vesikalı fahişe oldum." repliğini harfiyen söylemesi çok hoş bir andı benim için.* kalabalıkta kendisiyle çok fazla muhabbet edemedik umarım yine ankarada ağırlama şerefine erişirim bu elitlik abidesini.
yaptığı espiriler okadar sağlam ki sıçana kadar gülüyorum yaa (bkz: sıçırt bizi gülmekten max )
taksimde saat üç civarı sürrealist bir fotoğraf karesine arkadaşlarıyla * beden sahipliği yaparken sehven objektifime yakalanmış kişi yada kurum...*
max blum, max blum, max blum... entrika, sansasyon, karışık işlerle adından son ettiren, bu tavırlarıyla ve getirdiği yeniliklerle gay alemine yön veren stil sahibi bir kişilik. ama bu çabaları sonuç vermeyince gizli ayılıktan gizemli ayılığa geçiş yapmış, önemli olan ben değil iç dünyam mesajını vermiş, hatta bunu biraz daha ileri götürüp hayallerimle varım demeyi uygun görmüştür. evcil bir ayı olan max, cinselliğe olan bakışımızı fiziki unsurların anlık çekiciliğinden hayal balonundaki fantezilerimize kaydırarak farkını ortaya koymuştur. google görsellerde ayı sözlük aratıldığında karşımıza çıkan çarşaf çarşaf fotoğraflarıyla genç adam belki bu kez içimizi titretmiyor ama zengin kocadaki zengini adeta yeniden tanımlıyor. ve aklımızda gerçek zenginliğin kitaplarda inşa edilen hayallerin büyüklüğüyle ölçüldüğü yankılanıyor. ne diyelim, herkesin başına max blumun beklentisindeki zengin kocanın imkanları ölçüsünde kitap düşsün emi!
cumartesi gecesi tekyönde gördüğüm, az birazcık (daha) tombiklediğini düşündüğüm yazar.
bensiz tekyöne nasıl gider kafam almıyo , bensiz nasıl gezer ayrıca?
çok değişti bana karşı , önceden her hafta 100 kağıt yollardı al sen gençsin harca diye şimdi 50 dolar yolluyo iyice bozdu.
ayrıca cınım ya , izlediği dizilerin hiçbiriini anlamıyom.
pride sonrası beraber ve solo aktivizm süsü vererek etraftaki yahuşukları dikizlediğimiz yazardır. *
ısrarla dayağını yemek istediğim yazar. bu adamlar ne kadar sempatik ne kadar güzel ya? nasıl kızıyorlar anlamıyorum. max blumcum lütfen bi ara ahmetonskiyle dalın bana...
sözlük sayesinde tanıdığım, sonrasında ne zaman taksim ve civarına gitsem yolda mutlaka karşılaştığım şeker şahıstır..
şeker dediğime bakmayın, kendisine br türlü bir şey beğendiremezsiniz. ben o'nu yemem, bunu yemem havalarından kendisini bir türlü eve davet edebilmiş değilim.. *

neyse efendim siz siz olun aranızı iyi tutun, zira gülerken terliğini ağzınızda bulabilirsiniz... mcx
tam 1 (bir) hafta sonra yanaklarini isirip etini cimcirecegim max'im blum'im.
bildiğiniz tombik köy erkeğidir bu yahu *
ayrıca son gördüğümde tekyönde üstü başı çıplak bıngıl bıngıl hopluyor, zıplıyordu..
(bkz: tekyönde deprem) *
(bkz: çok mu çok oluyorum)
kendisi tekyön'de soyunmamış, halktan gelen yoğun talep üzerine ön düğmelerini açmıştır.

ertesi gün ise çok ilginç bir olay olmuş, başı bağlanma yolunda bir adım atmış, lakin başını henüz bağlayamamıştır. görüşmeler sürmektedir ve en kısa zamanda netleşecektir.

(bkz: kendinden üçüncü tekil şahıs olarak bahsetmek)
whatsapp durumu 'valla at the gym' olan, sabrederse basini benim baglayacagim yazar.
benle ilgisi alakası 0 yazardır , oysa ki onunla gelin görümce oyunları oynayıp , haroşa örgü örücektim.
yazıklar olsun yazardır.
sohbeti muhabbeti bol buzlu limonlu cin kıvamında, dinlerken yumuşak ama kalkınca çarpan şahane yürekli insan, ilk defa evine misafir olabildim, inşallah dahaa çok zaman geçiririz, koca yürekli adam
pride gözlerim çok aradi ama göremedim kendilerini yeni bir ayı çevresi oluşturdu da unuttumu bizleri sitemi mi de eder çeker giderim ühühü dünya tatlisiiiii ayh ayh ayh.
  • /
  • 9