max blum

  • /
  • 7
sözlüğümüzün ağır ablası tubi ile sevgili olduğunu öğrendiğim yazar. türkiye cd ile bir kadının ilişkisine hazır değil biliyorum ama her zaman arkanızda olduğumu da unutmanızı istemem.*
sözlükte açik ara çok çok sevdiğim o göbüşüne bayıldıgım saatlerce sevebilirim göbegini max bidaha ki zirvelerde göbeginden ayrilmayacagim. kaliteli espirilerine bayılıyorum saatlerce espiri yap saatlerce gülerim o derece hiç hamarat degilim ondan sana kekler börekler çörekler yapamadim besliyemedim o tatliş göbegini ühü ühü
ha açıldı ha açılacak boy tişörtü ile sergilediği göbek frikiklerine arada bir "ehh yeter bea" tavrı ile komple göbeğini açarak gözleri üstünden ayırmayan bir star o. pokemon güncellemelerine biraz ara vererek bizleri buz gibi biraladığı için fazladan takdiri de illa ki hakediyor. beslenme tercihlerim üzerinden bana saldırması, yıllardır alışık olduğum argümanlarla geldiginden yetersiz kalmıştır. her zirvede olsun, her zirveye gelsin o.
hamaratlığımdan dolayı hediye ettiği bira* için tekrar teşekkür ederim kendilerine. her zirveye katılıp, herkese laf eden bir insan olaraktan; daha bana laf ettiğini işitmedim, duymadım, ya da laf edinilesi kadar görünmemezliktendir bilinmez. ama o göbeği ekrandan ağzıma kadar sokmayı bir görev bilmiştir kendileri yıllardır.
ödül alamadığı için arada kaynamak amacıyla zirveye dans edilen saatte gelmeyi uygun bulmuştur. zirve kurulu kendisine layık bir kategori bulamamıştır, gel de inanma. kıyamam.
ahhh gizliyor gibisin ama biliyorum, biliyorum kaç çocuk annesine kavuşmuş senin yüreğinde...dostum benim, nice saatleri daha ertesine bağlarız inşallah beraber...
bulunduğu ortamın havasını aniden değiştiren şeker çuvalı.bir ortamda max blum varsa orası elit ve kalitelidir.hatta bu ortam tek yön bile olsa.
"mükemmel olduğum için kimse beni hak etmiyor" diyen hep bu sözü ile hatırladığım yazar. kendini kimseye layık görmüyordu ama sesi çıkmıyor bayadir isalla onu hak eden birini bulmuştur ya böyle aşklı maşklı.
böyle bir yazar mı varmış, ben yeni görüyorum. tam hoş geldi demeye gelmiştim. kırmızı halı geçit töreni gibiyim.
  • /
  • 7