mesela ülkede bütün heteroseksüeller yok olmuş

tıpın geliştiği dönemde üremek için cinsel birleşim şart değil yani lezbiyen çiftlerin çocuklarının olmasından bunu anlayabildiğimiz için neden olmasın? eşimle rahat yaşayabildiğim için bir çocuğumun olması beni daha çok mutlu ederdi.
bunun sonunda heteroluk zaten geri dönerdi. belki de heteroluk “lgbt” gibi görülebilirdi o dünyada. çocuğunun hetero olmasına üzülen çiftler görebilirdik.
o zamanda “susma haykır heterolar vardır” pankartıyla eylem yapan insanlara “ahlaksız” derlerdi.
neden ülkeyle yetinip risk alalım ki. thanos eğer buraları okuyorsan parmağını son bir kez de heteroseksüeller için şıklatabilir misin?*
başka ülkelerden ithal edilir. illa zorla insanları ilişkiye sokma derdi niyeyse. zaten ne gerek var, çoğalınca çok mu iyi oluyor? ilaveten yok etmeyi de ülke olarak zaten en iyi biz biliriz.
şu an nasıl lgbt bireylerinin belirli bir topluma oranı %10a yakın ve hiç değişmiyorsa, ister siz bizi yok edin ya da biz sizi yok edelim bir şekilde eski haline geri gelirdi. biz çoğunlukta olsak sizlerin yazdığı "alışın buradayız" "sevdiğim kız lezbiyen olunca ben = :( " duvar yazılarını görürdük. bizden bazıları da "neyin onuru lan? ben de gay olduğum için onur duyayım o zaman. bizim onur yürüyüşümüz de olsun madem. hetero yürüyüşü de neymiş ahlaksızlar! gidin evde napıyorsanız yapın. gözümüze sokmayın." derdi.
heterolar ile ilgili belgesel yapılırdı. binlerce yıllık hetero fosili falan bulunurdu. ya da şöyle bi şey:

+ sevgili seyirciler nesli tükenen heterolardan dünya üzerinde maalesef bu gördüğünüz ikisi kaldı.

- aaaa

+ lan pardon siz bilmiyor muydunuz?

- dayımlar falan tükenmiş lan.