milliyet

internet gazeteciliğinin nasıl içine edebiliriz, ülkeyi yönetenlerin poposunu nasıl daha iyi yalarız zihniyetiyle kurulmuş bir site.
sitenin üçte biri asparagas spor haberleri, üçte biri asparagas magazin haberleri ve kalanı da tüm akp li yöneticilerin ne kadar harika oldukları, diğer parti liderlerinin ise saçmalayıp kendilerini salak konumuna nasıl düşürdükleriyle ilgili haberlerden oluşur. birkaçı hariç çoğu köşe yazarının dakikada 300 dil atma yeteneği vardır.
zaytung haberleri burada çıkan asparagaslardan daha inandırıcı kaleme alınıyor, en azından zaytung daha yaratıcı, milliyettekiler amerikan dizilerinin bölümlerinden haber yapıyor.
özellikle magazin haberlerini ekranın olmadık yerlerinden patlatmasıyla sinirlerimi hoplatan gazete kökenli haber portalıdır.
heralde türk internet tarihinin en basit ve ucuz haber sitesi, erotizm ile haber olgusunu ayırt edemeyen editörleri olduğunu düşündürür insana, arz talep denklemindenmidir bilemem bu durum çünki hep en çok tıklananlar fotogaleride göt,meme vs olan haberler liste başıdır. yurdum abazalarının ilgi ile takip ettikleri sitelerde liste başı olduğu kesindir.
1997'de yayınladıkları homofobik bir haberleri daha.

645e7